Strona główna > Biżuteria złota > Zawieszki złote > medaliki

Złote zawieszki medaliki

607 produktow
FILTRUJ

produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Jaki medalik dla dziewczynki?

Medalik na łańcuszku to bardzo popularny prezent dla dziewczynki, najczęściej wręczany przez dziadków lub rodziców chrzestnych. Wybierając medalik dla dziewczynki, możemy przebierać wśród ażurowych, bogato zdobionych kształtów. Charakteryzują się strojną strukturą, co sugeruje, że jest to upominek dla małej damy. Pamiętajmy jednak, że najważniejsza jest symbolika. Medalik ma podkreślać powagę tego ważnego dnia, jakim jest Pierwsza Komunia Święta czy Chrzest Święty i przypominać o tych ważnych wydarzeniach przez lata.

Jaki medalik dla chłopca?

W przypadku wyboru medalika dla chłopca, decyzja jest o tyle trudniejsza, że tu trzeba wybierać wśród wzorów jak najbardziej klasycznych, prostych, pozbawionych ornamentów. Owalny, klasyczny medalik z Matką Bożą z Dzieciątkiem czy Niepokalaną doskonale sprawdzi się jako prezent dla chłopca

Szkaplerz co to jest?

Szkaplerz inaczej dwustronny medalik , który z jednej strony ma wizerunek Jezusa Chrystusa, wskazującego na swe Serce, z z drugiej Błogosławiona Dziewica Maryja.

Co to jest Cudowny Medalik?

Cudowny Medalik to najsłynniejszy medalik świata .Z jednej strony przedstawia Matkę Bożą Niepokalaną, stojącą na kuli ziemskiej i przydeptującą węża. Na drugiej stronie jest litera M z małym krzyżem powyżej, a na dole są dwa serca. Jedno to Serce Jezusa w cierniowej koronie, a drugie to Serce Maryi przebite mieczem.

Medalik jako prezent na komunię?

Pierwsza Komunia Święta to szczególnie wydarzenie nie tylko w życiu każdego małego dziecka, ale również jego najbliższych. W tym dniu jest ono obdarowywane wieloma prezentami oraz pamiątkami, które mają przypominać o tej niezwykłej uroczystości. Dziś w roli prezentów niezwykle modne są konsole, komputery, czy smartfony. Dostarczają one wiele radości, jednak warto pamiętać również o tradycji. W naszej opinii warto podarować dziecku prezent, który będzie symbolicznym nawiązaniem do jego wiary. Doskonałym przykładem są łańcuszki złote z medalikiem, które znajdują się w ofercie naszego sklepu. To biżuteria zaprojektowana z myślą o najmłodszych. Jest niezwykle delikatna, lekka i nawiązuje do religijnych symboli. Nasze złote medaliki są uniwersalne, pasują zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Niezależnie od tego, jaki model wybierzesz, będzie on doskonałym prezentem komunijnym. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do zapoznania się z pełną ofertą naszego internetowego sklepu. Gwarantujemy, że wśród wielu dostępnych propozycji znajdziecie złoty łańcuszek z medalikiem, który odzwierciedli wszystkie Wasze potrzeby.

Z jakiej okazji podarować medalik?

Dewocjonalia to też dobry pomysł na prezent dla starszych osób. Medalik w pięknej, ażurowej oprawie dla Babci to świetny pomysł i na pewno spotka się z aprobatą zainteresowanej. Dla Dziadka również znajdzie się prosta zawieszka medalik bez zdobień i dekorów. Na pewno potraktują to jako wspaniałą, sentymentalną pamiątkę.

Złote medaliki to jeden z najpopularniejszych upominków wręczanych dziewczynkom lub chłopcom z okazji uroczystości chrztu, Pierwszej Komunii Świętej, bierzmowania, czy urodzin. Taki prezent najczęściej wręczany jest przez rodziców chrzestnych lub dziadków i stanowi pamiątkę na całe życie. Piękne i eleganckie święte medaliki nawiązują do wierzeń i religii chrześcijańskiej, a także przypominają o ważnych wydarzeniach z życia, kluczowych dla osób wierzących i praktykujących. Są jak najbardziej godnym i odpowiednim darem również dla dorosłych, bez względu na wiek i płeć.

Święte medaliki - asortyment o bogatym wzornictwie

Zadbaliśmy o to, aby medaliki na łańcuszek dostępne w naszej ofercie charakteryzowały się godnym przedstawieniem wizerunków Marii i Jezusa, czyli ważnych w religii chrześcijańskiej postaci biblijnych, mających kluczowe znaczenie w życiu osób wierzących. Jednymi z najbardziej popularnych są złote medaliki z Matką Boską, ale również zawieszki z wizerunkiem Dzieciątka Jezus, Chrystusa na krzyżu, aniołkami, czy Janem Pawłem II. Święte medaliki dostępne są w wielu kształtach, zarówno w formie klasycznych okrągłych medalików, kwadratowej, prostokątnej oprawie, ale także w licznych fantazyjnych wersjach, które nadają medalikom wyjątkowości i oryginalności. Zapewniamy asortyment, w którym do wyboru są także złote medaliki o żółtej barwie oraz dwukolorowe, w których oprócz żółtego złota stosowane jest także złoto białe. Prezentujemy zawieszki ażurowe, frezowane, z cyrkoniami, kamieniami oraz klasyczne tłoczone modele.

Medaliki na łańcuszek - dla chłopców i dla dziewczynek

Decydując się na złote medaliki dla dziewczynek warto postawić na modele z wizerunkiem istotnej w życiu dziecka postaci, jak np. Matka Boża, Dzieciątko Jezus, czy Jan Paweł II. Różnego rodzaju zdobienia w postaci cyrkonii, czy wersje dwukolorowe medalików to także dobry pomysł na prezent dla dziewczynek. Jeśli natomiast chodzi o chłopców, dla nich odpowiednimi są złote medaliki z Matką Boską, jednak w klasycznej odsłonie, bez dodatkowych zdobień i kamieni. Chłopcy - wbrew pozorom - również noszą tego typu biżuterię, gdyż jest ona uniwersalna dla obu płci i nawiązuje do sakralnej symboliki istotnej dla wielu ludzi na każdym etapie ich życia. Wzory ascetyczne, czy bogato zdobione, klasyczne, czy nowoczesne - każdy będzie godnie noszony na szyi od najmłodszych lat. Polecamy również dostępne w naszym sklepie różańce oraz krzyżyki w złotym wydaniu.

Złote medaliki z wizerunkiem Matki Bożej

Złote medaliki z Matką Boską są bardzo popularne, szczególnie te z wizerunkiem Niepokalanej. Jest to medalik traktowany jako cudowny, na którym widnieje Matka Boża stojąca na kuli ziemskiej ze stopą miażdżącą głowę węża. Święte medaliki z motywem maryjnym to również szkaplerze, czyli medaliki na łańcuszek dwustronne, na których z jednej strony widnieje Jezus Chrystus, a na drugiej Błogosławiona Dziewica Maryja. Wśród naszej kolekcji dostępne są ponadto medaliki na łańcuszek przedstawiające Matkę Boską Częstochowską, czyli wizerunek Maryi ze słynnego obrazu na Jasnej Górze.

0s

Śledz nas na: facebook Instagram
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez naszej zgody zabronione.
Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
0.82s