Strona główna > Biżuteria złota > Pierścionki złote > Złote pierścionki z bursztynem

Złote pierścionki z bursztynem

1 produkt
FILTRUJ
oprogramowanie dla sklepw jubilerskich
Chyba nie ma na świecie kobiety, która nie lubi bursztynów. Przez jedne panie ceniony jest on za właściwości zdrowotne, a przez drugie za niecodzienny, piękny i urokliwy wygląd. Jeśli zatem poszukujesz idealnej biżuterii, to z pewnością zainteresują Cię złote pierścionki z bursztynem. Poznaj całą naszą kolekcję bogato zdobionych pierścionków.

produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Złote pierścionki z bursztynowym kamieniem to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody

Złote pierścionki z bursztynem to biżuteria, która od lat cieszy się taką samą, niesłabnącą popularnością. Jej urok, wyjątkowość i elegancja zamknięta została w jednym małym kamyku, w którym od wieków lubują się kobiety. W sklepie Jubiler Ciesielscy mamy dla Ciebie szeroki zakres wyrobów, w ramach których znajdziesz okazały złoty pierścionek wysadzany kolorowymi kamieniami lub takie z oczkiem w kolorze bursztynu. Wszystkie bazujące na złocie o wysokiej próbie, nowoczesnym wzornictwie i naszym wieloletnim doświadczeniu w branży.

Złote pierścionki z bursztynowym kamieniem to wyroby najczęściej kupowane z okazji urodzin, imienin lub Świąt Bożego Narodzenia. W ostatnim czasie panowie coraz częściej decydują się na wręczenie złotego pierścionka z bursztynem swojej ukochanej podczas zaręczyn. Jest to bardzo oryginalny pomysł, który zyskuje coraz większą aprobatę zarówno panów, jak i pań. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by tego typu wyrób jubilerski podarować mamie z okazji Dnia Matki. Jesteśmy przekonani, że złoty pierścionek z bursztynowym kamieniem zrobi na niej tak ogromne wrażenie, że nie będzie chciała się z nim rozstać. Bez względu na to, czy wybierasz pierścionek zaręczynowy, urodzinowy czy będący prezentem z okazji otrzymania awansu, czy zdania ważnego egzaminu, koniecznie zapoznaj się z instrukcją dotyczącą wyboru odpowiedniego rozmiaru złotego pierścionka z bursztynowym kamieniem.

0s

Ciesielscy SpJ
Al.Niepodleglosci 6
39-300 Mielec , Polska
NIP 817-205-59-71
( zobacz na mapie )
tel +48 17 780 55 55
OBSŁUGA KLIENTA
Kontakt Regulamin sklepu
Czas dostawy Formy płatności Zwrot Reklamacja Koszty wysyłki
O NAS
Hurtownia Targi jubilerskie Sklepy detaliczne Reklama
Opinie klientów Blog
PORADNIKI
Tabela rozmiarów jubilerskich Masa karatowa diamentów Cennik obrączek Kurs złota Skup złota
Śledz nas na: facebook Instagram YouTube
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez naszej zgody zabronione.
Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
0.18s