Strona główna > Biżuteria złota > Pierścionki złote > nowoczesne, trendy

Złote pierścionki modowe, modne , nowoczense

362 produktow
FILTRUJ
oprogramowanie dla sklepw jubilerskich

produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Nowoczesny pierścionek jaki to jest?

Jest to propozycja dla kobiet, które lubią niebanalne rozwiązania. Oferujemy pierścionki o nowoczesnych kształtach, często bez kamieni. Jest to ozdoba, która na pewno zostanie zauważona, Zwłaszcza, że wzory są bardzo ciekawe i naprawdę czasem mocno nowoczesne.

Jakie pierścionki się nosi?

Moda to temat wzbudzający nieustannie wiele dyskusji. Wszystko zależy od upodobań, stylu i gustu. A o gustach, jak wiemy, nie dyskutuje się. Pewne jest, że atrakcyjny i ciekawy pierścionek jest uzupełnieniem stylizacji.

Popularnością cieszą się cienkie pierścionki z małymi, często geometrycznymi ozdobami. Zresztą geometryczne wzory w ostatnim czasie stały się bardzo pożądane w każdym rodzaju biżuterii. Wśród młodych dziewcząt zauważyć można, że zakładają po kilka cienkich pierścionków na jednym palcu.

Dużym zainteresowaniem cieszą się też plecione obrączki splatane np. z listków, czy pierścionki tzw. open czyli z możliwością regulowania szerokości,

Pierścionki z kolorowymi oczkami czy modne?

Kolorowe kamienie w pierścionkach wracają do łask. Czasem układają się w kształcie płatków kwiatów, a kwiaty w biżuterii są znowu na czasie. Jeżeli chodzi o kolory, to proponujemy je nie tylko w postaci kamieni, ale stawiamy też na kolorowe rodowane złoto.

Knuckle rings trendy?

Knuckle rings inaczej midi pierścionki, czyli pierścionki na pół palca, stają się coraz bardziej popularne i wbrew pozorom bardzo wygodne. Ważne jest aby wybrać odpowiedni rozmiar pierścionka (musi mocno trzymać się na kłykciu) i z pewnością nie trzeba obawiać się, że spadnie.

Jak nosić knuckle rings? Są różne sposoby noszenia tego rodzaju pierścionków:

 • wersja minimalistyczna przewiduje noszenie wyłącznie knuckle rings. Znaczy to, że że tradycyjne pierścionki zostawiamy w szkatułce. Dobrym pomysłem jest noszenie po kilka pierścionków mini rings naraz,
 • inna wersja to łączenie tradycyjnych pierścionków z knuckle rings,
 • możemy też wybrać tzw. wersję na bogato. Czyli pierścionków nigdy za wiele. Zakładamy knuckle rings razem z tradycyjnymi. Jedyną zasadą przy łączeniu, o której warto pamiętać, jest to, że grube, okazałe pierścionki są na dole palca, a lekkie, delikatne na górze.
 • Duże pierścienie czy na czasie?

  Tu znowu wszystko zależy od gustu i stylu. Warto zauważyć, że osoby kochające minimalizm na pewno nie założą dużego, ciężkiego pierścienia. Ale pragniemy uspokoić tych, którzy chcieliby nosić właśnie duże, okazałe pierścienie czy nawet sygnety. Są nadal modne! Można wybrać efektowny pierścień z koronkowym ażurem bez oczka, lub taki z dużym szlifowanym kamieniem.

  Proponujemy też pierścionki z motywem zwierzęcym. Głowa pantery wysadzana cyrkoniami to na pewno odważny i bardzo ciekawy element stylizacji.

  0s

  Śledz nas na: facebook Instagram
  Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
  Jubiler CIESIELSCY
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez naszej zgody zabronione.
  Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
  0.4s