Strona główna > Diamenty > Naszyjniki z diamentami

Złote naszyjniki z diamentami, brylantami

16 produktow
FILTRUJ

produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Wychodząc na spotkanie, zakładasz piękne ubranie, gdyż chcesz zrobić na innych dobre wrażenie, ale Twój ubiór wydaje się niekompletny. Czegoś brakuje do doskonałego efektu. Szykując się do szkoły lub pracy, czy idąc na ważną konferencję, nie można zapomnieć o biżuterii. Te drobne dodatki mają znaczący wpływ na to, jak się prezentujemy. Pięknym podkreśleniem kobiecej urody, a także znakomitości stroju są złote naszyjniki z diamentami. Te delikatne wisiorki stanowią świetną ozdobę niemal każdej stylizacji.

Piękny i uniwersalny naszyjnik z diamentem

Kupując biżuterię, zwykle szukamy czegoś, co będzie pasowało do różnych stylizacji. Wydając sporą sumę na biżuterię, nie chcemy, aby po jednym założeniu leżała i czekała na kolejną okazję. Z tego powodu częstym wyborem jest biżuteria złota lub srebrna. Najpopularniejsze są kolczyki i naszyjniki. Szukamy wisiorków z uniwersalnym kruszcem, który będzie efektownie wyglądał w różnych połączeniach. Takie są naszyjniki z diamentem. Ten delikatny, subtelny kamień świetnie wygląda z lżejszym, codziennym strojem, ale też pięknie podkreśla elegancję sukni wieczorowych. Najlepiej prezentuje się z ciemnymi ubraniami, ale do jasnych również pasuje. Może być włączony do każdego stylu. Dlatego, choć ceny naszyjników z brylantem zaczynają się powyżej 1000 PLN, taka biżuteria jest często wybierana.

Naszyjniki z diamentem - mniej czy więcej kamienia?

Naszyjnik z diamentem to pojęcie obejmujące wiele produktów. Jak w przypadku każdej biżuterii, także tu możemy wybrać mniej lub bardziej ozdobne przedmioty. Złoty łańcuszek w naszyjniku z diamentem jest zwykle prosty. Ozdobą jest zawieszka. To ona może mieć w sobie różną ilość diamentów i innych kamieni. Nawet naszyjniki w tym samym kształcie mogą się od siebie znacząco różnić. Na przykład serce może mieć diamenty tylko na zewnątrz, tylko wewnątrz lub przeplatane ze złotem. Różne natężenie kamieni wpływa nie tylko na cenę, ale też na to, komu spodoba się jaki produkt. Nie każdy bowiem chce mieć tak samo dużo diamentów w naszyjniku. Mając w tej kwestii wybór, możemy być niemal pewni, że znajdziemy doskonały naszyjnik z diamentami.

Nieprzesadnie delikatne naszyjniki z diamentami

To, jak będzie wyglądał naszyjnik z diamentem, zależy od reszty stroju. Ten sam wisiorek nabierze innego charakteru z ubraniem codziennym, a innego, gdy zostanie zestawiony z wykwintną kreacją wieczorową. Ale najwspanialsze jest to, że w obu przypadkach będzie pięknym uzupełnieniem całości. Pomoże podkreślić elegancję i szyk, a także wkomponuje się w prostszy strój, który rozjaśni swoim blaskiem, ale nie do przesady. W każdym przypadku diamenty pozwolą osiągnąć dokładnie taki efekt, jaki chcemy. A żeby go jeszcze wzmocnić, warto mieć także kolczyki z diamentami współgrające z naszyjnikiem. Zestawienie dopasowanych elementów gwarantuje doskonały wygląd, a diamenty podkreślą go swoim blaskiem.

Złoty naszyjnik z diamentem a inne kamienie

Zarówno podczas wybierania ubrań, jak i biżuterii zastanawiamy się, jak zestawić poszczególne elementy, żeby się wzajemnie uzupełniały. Chcąc oszczędzić sobie problemu z wisiorkiem, postawmy na naszyjniki z diamentem. Ten kamień szlachetny doskonale dopasuje się do wszystkiego. Także założenie kolczyków lub bransoletki z innego kruszcu nie będzie przeszkodą. Złoto jest metalem, który najczęściej zestawia się z diamentem, bo wspólnie tworzą piękny, efektowny kontrast, który widać także w naszych naszyjnikach. Diament pasuje jednak też do innych kamieni. Dobrym dodatkiem do naszyjnika z diamentami są kolczyki z topazem. Razem stworzą one wyjątkowy, niepowtarzalny efekt.

0s

Ciesielscy SpJ
Al.Niepodleglosci 6
39-300 Mielec , Polska
NIP 817-205-59-71
( zobacz na mapie )
tel +48 17 780 55 55
OBSŁUGA KLIENTA
Kontakt Regulamin sklepu
Zakup na raty Czas dostawy Formy płatności Zwroty Reklamacje Koszt wysyłki
O NAS
Hurtownia Sklepy detaliczne
Opinie klientów Blog
INFORMACJE
Tabela rozmiarów jubilerskich Cechy probiercze Masa karatowa diamentów Cennik obrączek Kurs złota Skup złota
Śledz nas na: facebook Instagram
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez naszej zgody zabronione.
Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
0.11s