Strona główna > Biżuteria > Sygnety > Sygnety męskie > Złote męskie sygnety

Złote sygnety męskie

65 produktow
FILTRUJ
W naszym sklepie internetowym Jubiler Ciesielscy można znaleźć między innymi wysokiej jakości złote sygnety męskie. Zaopatrując się w taką biżuterię możesz mieć pewność, że przez wiele lat zachowa ona swój naturalny, estetyczny wygląd. Tego typu sygnety prezentują się niezwykle stylowo i stanowią doskonałe uzupełnienie stroju. Idealnie będą się komponować z zegarkiem czy spinkami do mankietów wykonanymi z tego samego kruszcu. Złote sygnety męskie to także doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Jeżeli masz problem z wyborem idealnej biżuterii tego typu, z chęcią pomożemy Ci w zakupie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Noszona przez nas biżuteria jest bardzo ważna. Stanowi uzupełnienie stroju, poprawia wygląd, a także wyraża styl oraz nasze upodobania. Często może świadczyć o naszym charakterze lub tym, jak chcemy być postrzegani przez odbiorców. Panie mają tu o wiele większy wybór, ale mężczyźni również używają biżuterii. Złote sygnety męskie to nierzadko wybierane przedmioty, mające poprawić wygląd lub dopełnić stylizację. Noszący je panowie nabierają powagi i są cenieni w towarzystwie.

Złote sygnety męskie - ważna część stroju mężczyzny

Biżuteria złota to bardzo szeroki wybór produktów dla pań. Naszyjniki, kolczyki, pierścionki stanowią dużą grupę dodatków do stroju. A co z panami? Oni też przecież chcą wyglądać wspaniale. Dlatego w naszej ofercie znajduje się niemało przedmiotów męskich, takich jak sygnety złote i sygnety srebrne. Te okazałe pierścienie są istotne, szczególnie dla tych panów, którzy chcą podkreślić swoją ważność oraz elegancję. Sygnety są bowiem symbolem zamożności, a także przynależności do rodu, np. szlacheckiego. Z tego powodu wykonane są zwykle z metali szlachetnych i okazałych kamieni. Najpopularniejszym kruszcem na sygnety jest złoto, które prezentuje się okazale i pięknie odbija światło, zwracając uwagę na tego, kto ma sygnet na palcu.

Jakie sygnety złote męskie wybrać?

Oczywistym jest, że są to przedmioty przeznaczone dla mężczyzn. Złote sygnety męskie są bardziej surowe niż pierścionki damskie. Mają bowiem pokazać męską siłę i powagę. Panowie nie szukają powabu i delikatności - i te warunki nasze sygnety spełniają. Dotyczy to zarówno bardziej ozdobnych modeli, jak i tych prostych. Najwięcej sygnetów męskich to właśnie proste pierścienie, pozbawione ozdób, grawerów czy kamieni. Zwykle “oczko” wyróżnia się jedynie nieznacznie na tle obręczy. To jednak nie oznacza, że złote sygnety dla mężczyzn pozbawione są charakteru. Przeciwnie, ich prostota i chłód są bardzo wymowne. Panowie zwykle ubierają się bardziej klasycznie, dlatego proste, złote sygnety męskie są przez nich często wybierane.

Złote sygnety dla mężczyzn z kamieniami

Choć większość lubi prostotę, to wielu mężczyzn szuka sygnetów z kamieniami. Złoto doskonale współgra z drobnymi, białymi cyrkoniami oraz dużymi, czarnymi kamieniami. I tak właśnie zdobiona jest większość złotych sygnetów męskich. Czerń stanowi kontrast dla złota i podkreśla elegancję. Sygnet z czarnym kamieniem jest bardziej okazały. To rozwiązanie podkreśla też indywidualność posiadacza sygnetu. Czarne dodatki są umieszczone w różnym natężeniu i konfiguracjach. Każde zestawienie ma inny charakter, więc spodoba się innym panom. Dzięki temu każdy znajdzie sygnet idealny. A to, na jaki postawimy, uwarunkowane jest nie tylko samym wyglądem sygnetu, ale też jego przeznaczeniem. Na co dzień lepsze są proste, pasujące do wszystkiego. Złote sygnety z kamieniem lepiej pasują do eleganckiego garnituru.

Złote sygnety dla mężczyzn na różne okazje

Zwykle sygnety zakładane są do garnituru na eleganckie wyjścia. Wówczas wybiera się złote sygnety z kamieniem, bo są bardziej okazałe. Ci mężczyźni, którzy noszą sygnet na co dzień, stawiają raczej na proste modele, które będą współgrać z każdą stylizacją. Dla wielu kupujących złote sygnety męskie ceny tych przedmiotów nie są bez znaczenia. Sygnet na specjalne okazje kupuje się droższy, a potem szczególnie o niego dba. Staje się to trudne, kiedy nosi się pierścień na co dzień. Taki sygnet narażony jest na większe uszkodzenia, dlatego też może być trochę tańszy. U nas można znaleźć rozwiązanie na każdą okazję. Zapraszamy!

0s

Śledz nas na: facebook Instagram
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez naszej zgody zabronione.
Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
0.15s