Strona główna > Biżuteria złota > Łańcuszki złote > splot pancerka

Złote łańcuszki pancerki

64 produktow

Prosty design w połączeniu z kruszcami najwyższej jakości sprawiają, że łańcuszek typu pancerka stanowi efektowny dodatek. Jubiler Ciesielscy może poszczycić się szerokim asortymentem biżuterii w tym stylu stworzonej z perfekcyjną precyzją oraz dbałością o detale.


produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Być może niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że jedne z najpopularniejszych na rynku modeli łańcuszków stanowią właśnie złote pancerki. Ogromną popularność splot pancerka zawdzięcza głównie ponadczasowemu, uniwersalnemu i regularnemu wzorowi, który — w zależności od grubości łańcuszka — może stać się zarówno subtelną ozdobą, jak i przyciągającą wzrok, wyrazistą dekoracją.

Łańcuszek typu pancerka — wszystkie odsłony klasycznej biżuterii

Cały urok, jakim odznaczają się łańcuszki pancerki, skrywa się w precyzji wykonania poszczególnych ogniw. Zwykle mają one owalny bądź zaokrąglony kształt; wszystkie kolejne oczka łańcuszka połączone są ze sobą, co zapewnia regularną formę biżuterii. W zależności od tego, jaką szerokość mają wykorzystane do stworzenia danego modelu ogniwa, splot pancerki może być bardzo drobny (dzieje się tak w przypadkach, w których oczka są niewielkie, więc połączone ze sobą tworzą niemal nieprzerwany wizualnie ciąg) lub bardziej zauważalny (dzięki wzajemnemu przenikaniu się ogniw całość ozdoby nabiera wręcz ażurowego wydźwięku). Jubiler Ciesielscy gwarantuje imponujący przekrój grubości łańcuszków — złote pancerki odnajdziesz w szerokości, która nie przekracza nawet milimetra, ale również takie, w których wymiary oscylują w okolicach blisko 10 mm.

Subtelna lub wyrazista pancerka - jaką wybierzesz?

Każdą osobę preferującą subtelne ozdoby na szyję, idealne na co dzień, do szkoły lub pracy, powinien zainteresować łańcuszek pancerka o szerokości zaczynającej się od około 0,9 mm. Wszystkie propozycje nieprzekraczające grubości 3 mm będą bardzo dobrym sposobem na stworzenie bazy aranżacyjnej, do której można dobrać inne elementy biżuterii. Splot pancerki w tych konkretnych wariantach jest bowiem wyjątkowo delikatny; między innymi dlatego stanowią one bardzo dobre rozwiązania dla dzieci i młodych miłośników biżuterii. Z kolei pancerka o ogniwach większej szerokości, rozpoczynającej się powyżej 3 mm, stanowią grupę modeli cieszących się szczególnym powodzeniem wśród mężczyzn. Propozycje te równie dobrze sprawdzą się także wśród pań stawiających na wyraziste akcenty, które z powodzeniem nadadzą upragnionego wydźwięku całej stylizacji.

Niezależnie od tego, na który model ostatecznie się zdecydujesz, Jubiler Ciesielscy gwarantuje wyroby jubilerskie z kruszcu wyśmienitej jakości. Dostępne w ofercie sklepu łańcuszki pancerki wykonane zostały w całości z żółtego bądź białego złota; ich próby w każdym z modeli wynoszą 585 lub 333, co oznacza, że znajdują się one w czołówce wyrobów na bardzo wysokim poziomie. Dzięki zróżnicowaniu nie tylko wymiarów łańcuszków, ale też wybranych do ich produkcji materiałów mamy pewność, że absolutnie każdy zainteresowany zakupem tej klasycznej biżuterii znajdzie propozycję w pełni wpisującą się w jego oczekiwania.

Splot pancerka — na jaką okazję będzie odpowiedni?

Jedną z największych i najbardziej docenianych zaletą, jaką ma łańcuszek typu pancerka, jest jego nieoceniona funkcjonalność i uniwersalność. Biżuteria ta może stanowić główną ozdobę, jednak z ogromną łatwością może ona zostać przearanżowana, co uczyni jeden łańcuszek wyborem odpowiednim na niezliczoną ilość okazji. O ile pozbawiona dodatkowych dekoracji podstawowa wersja świetnie spisze się na co dzień, o tyle impreza czy wyjście z przyjaciółmi może obudzić w nas chęć silniejszego zabłyśnięcia — do łańcuszka można wówczas dodać dowolną zawieszkę, by całkowicie odmienić jego charakter. Podczas niezobowiązującego spotkania doskonale wypadną te z inicjałem lub bliskim nam symbolem, a wieczorem wystarczy zmienić ją na wyrafinowaną perłę, idealną do opery lub na romantyczną kolację. Z tego rozwiązania z pewnością ucieszą się wszyscy zwolennicy minimalizmu; jeden dobrej jakości pancerka łańcuszek, któremu można nadać odpowiedni do danej sytuacji wygląd, to wybór niesamowicie opłacalny.

Pancerki na prezent

Złota pancerka będzie też trafionym prezentem — uniwersalny splot sprawia, że łańcuszek dopasuje się do dowolnej urody oraz wieku obdarowywanego. Pancerki będą perfekcyjnym prezentem na okazje takie jak rocznice, komunie czy chrzty. Możesz uzupełnić podarunek zawieszką lub kolczykami wykonanymi z takiego samego kruszcu. Zestawieniem, które zawsze się sprawdzi, jest również połączenie łańcuszka z bransoletką o splocie pancerki; podobnie jak w przypadku ozdób na szyję, Jubiler Ciesielscy oferuje biżuterię na dłoń o różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu kompletowanie zestawu idealnego będzie czystą przyjemnością.

0s

Śledz nas na: facebook Instagram YouTube
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez naszej zgody zabronione.
Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
0.46s