OK, Zamknij
Strona główna > Biżuteria złota > Bransoletki złote > dla dziewczynki

Złote bransoletki dla dziewczynki


65 produktow
FILTRUJ
oprogramowanie dla sklepw jubilerskich
Wyroby jubilerskie to prezent, który dziecku wręcza się z okazji przyjęcia Chrztu Świętego, imienin, urodzin czy przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Ten symboliczny, ale bardzo elegancki podarunek jest nie tylko niepowtarzalną pamiątką na wiele lat. Złota bransoletka dla dziewczynki to również piękna ozdoba, która przetrwa długi czas.
produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Złota bransoletka dla dziewczynki

Nasz sklep jubilerski Ciesielscy oferuje najwyższej jakości wyroby, wykonane ze szlachetnych kruszców oraz nie alergizujących surowców. Dostępne w ofercie złote bransoletki dla dziewczynki wyróżniają się lubianymi przez dzieci kwiatowymi, delikatnymi motywami oraz innymi popularnymi wzorami. Oferujemy bransoletki wykonane z subtelnego, cienkiego łańcuszka oraz te, o bardziej wyrazistym designie. W ofercie posiadamy również złote bransoletki dla dziewczynek, które dodatkowo ozdobione zostały kolorowymi kamieniami lub cyrkoniami.

Dostępne w ofercie naszego sklepu bransoletki złote dla dziewczynki oraz pozostałe, wykonane m.in. ze sznurka, nie powodują niepożądanych reakcji alergicznych i są w pełni bezpieczne do noszenia na co dzień. Wszystkie zapięcia w złotych bransoletkach dla dziewczynek zostały wykonane w taki sposób, aby zapobiec przypadkowemu rozpięciu i zagubieniu biżuterii. Oferujemy grawerunek z możliwością indywidualnej personalizacji. Większość dostępnych bransoletek w sklepie jubilerskim Ciesielski, z białego oraz żółtego złota, posiadają wyodrębnione, specjalne miejsce na grawerunek. Daje to ogromne możliwości dla osoby wręczającej prezent, która może poprosić o wygrawerowanie imienia, ważnej daty, czy życzeń. Złote bransoletki dla dziewczynek z oferty naszego sklepu zapakowane są w eleganckie pudełko, dzięki czemu są gotowym podarunkiem. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

0s
Zapraszamy do współpracy firmy z branży jubilerskiej i złotniczej.
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY

Copyright by Ciesielscy SpJ 2023
0.41s