Strona główna > Biżuteria złota > Zawieszki złote > aniołki

Złote zawieszki aniołki


46 produktow
produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Medalik z aniołkiem na chrzest?

Chrzciny czy komunia to wspaniałe okazje do wręczenia wyjątkowych prezentów. Jest to moment na upominek, który stanie się pamiątką na całe życie. Jeżeli chodzi o Chrzest, to bardzo stosowny będzie medalik z aniołkiem. Anioł Stróż to symbol bezpieczeństwa i nadziei na szczęście. Taki medalik można połączyć w komplet z pasującym łańcuszkiem. Jest to bardzo wartościowa pamiątka pod względem emocjonalnym. Może właśnie z tego powodu bardziej popularna jest biżuteria złota, jako szlachetniejszy kruszec.

Medalik z indywidualnym grawerem?

Wyjątkowy prezent w wyjątkowym dniu będzie wspaniałą pamiątką. Małe dziecko nie doceni tej wartości, ale po latach spojrzy na medalik z aniołkiem z sentymentem. Można uczynić go jeszcze bardziej osobistym wykonując indywidualny grawer. Umieszczając datę chrztu i imię dziecka sprawisz, że nigdy nie będzie zastanawiać się z jakiej okazji go dostało.

Złote zawieszki aniołki to propozycje starannie wykonanych wisiorków przedstawiających małą postać, której zadaniem jest opieka nad dzieckiem i wzięcie go pod swoje skrzydła. Prezentowane zawieszki symbolizują zatem nadzieję, szczęście i bezpieczeństwo, co ma ogromne znaczenie dla dzieci, zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Oferta medalików to zróżnicowana kolekcja modeli, wzorów i technik przedstawienia aniołów, dlatego będą one świetną pamiątką na całe życie dla wszystkich dzieci, gdy dorosną i z sentymentem powrócą myślami do prezentu z ich dzieciństwa.

Złote zawieszki aniołki - motywy dla chłopców i dziewczynek

W zależności od tego, kto ma zostać obdarowany takim upominkiem, złote zawieszki aniołki dostępne są w wielu wersjach, kształtach i charakterach. Dla dziewczynek z pewnością najlepszym rozwiązaniem będą zawieszki wysadzane bogato cyrkoniami, które pięknie mienią się w padającym na nie świetle, a to dodaje im wyjątkowego uroku. Świetnie sprawdzą się również wisiorki, na których przedstawione są aniołki z sercami, zarówno wyciętymi, jak i w postaci dodatkowej zawieszki przymocowanej do uskrzydlonej postaci. Zawieszka złoty aniołek, która natomiast może stanowić prezent dla chłopca, to przykładowo wizerunek anioła na blaszce w postaci papirusu, czy okrągłego medalika z wytłoczoną podobizną anielskiego przyjaciela. W komplecie z odpowiednio dobranym złotym łańcuszkiem taki wisiorek spełni się w swojej roli upominku.

Aniołek złoty zawieszka - z jakiej okazji?

Prezentowane złote zawieszki aniołki najczęściej są prezentem z okazji Chrztu lub Pierwszej Komunii Świętej. Będą również cudownym podarunkiem dla dzieci obchodzących swoje pierwsze urodziny. Medaliki powstałe z najszlachetniejszego kruszca, jakim jest złoto w żółtej lub białej odsłonie, będą pamiątką, na którą każde dziecko w swoim dorosłym życiu będzie patrzyło z dużym sentymentem. Aniołek złoty zawieszka może być wręczony przez rodziców chrzestnych lub dziadków. Zawieszki mogą być podarunkiem bez okazji, szczególnie dla osób, które traktują anioły jako swoich opiekunów i stróżów. Medalik będzie dobrze prezentował się na dłoni założony na bransoletkę, czy swobodnie spoczywając na naszyjniku zdobiącym dekolt.

Zawieszka złoty aniołek - biżuteria nie tylko dla dzieci

O ile motywy z aniołkami przedstawionymi w postaci bobasów wyglądają niezwykle słodko i uroczo, przez co świetnie nadają się na prezent dla dziecka, tak anioły będące majestatycznymi postaciami spełnią się w roli wisiorka dla nastolatków i osób dorosłych. Zawieszka złoty aniołek może stanowić element biżuteryjny w subtelnej odsłonie, która dobrze wygląda w towarzystwie odświętnego stroju i eleganckiej kreacji. Aniołek złoty zawieszka jest modną i ponadczasową biżuterią, dlatego pasuje do osób w każdym wieku, również bez względu na wierzenia i religię. Zawieszka złoty aniołek cieszy się niesłabnącą popularnością o ponadczasowym charakterze. Jej wykonanie, zastosowany kruszec i projekt to jakość pierwszej klasy, świadcząca o profesjonalizmie jubilerów wykonujących dla nas te niezwykłe medaliki.

0s
OBSŁUGA KLIENTA
Czas dostawy Formy płatności Zwrot Reklamacja Regulamin esklepu Koszty wysyłki
O NAS
Hurtownia Sklepy detaliczne Targi jubilerskie Reklama Opinie klientów Blog
PORADNIKI
Tabela rozmiarów jubilerskich Masa karatowa diamentów Cennik obrączek
STRONA GŁÓWNA OPINIE HURTOWNIA TARGI REJESTRACJA KURSY REGULAMIN KONTAKT
facebook JubilerCIESIELSCY instagram @bizuteriaciesielscy whatsup google Jubiler CIESIELSCY YouTube JubilerCIESIELSCY
Zapraszamy do współpracy firmy z branży jubilerskiej i złotniczej.
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY

Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
0.37s