Strona główna > Biżuteria srebrna > Zawieszki srebrne > pod grawer

Srebrne zawieszki pod grawer

21 produktow

produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Srebrne zawieszki są bez wątpienia idealnym elementem biżuteryjnym, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To one sprawiają, że stylizacja zyskuje wyjątkowy charakter. O ile kobiety chętnie noszą różnorodne naszyjniki, mężczyźni wolą klasyczne nieśmiertelniki. Możliwość wygrawerowania napisu własnego pomysłu czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi i sprawia, że ich popularność rośnie. W końcu naszyjnik z dowolną sentencją czy napisem może być idealnym dowodem miłości, prezentem i pamiątką dla bliskiej osoby. Dostępna w naszej ofercie biżuteria srebrna z grawerem wykonana jest z wysokiej jakości srebra, dzięki temu wyróżnia się trwałością i wytrzymałością. Jest produktem na lata, dlatego coraz chętniej stawiają na nią mężczyźni i kobiety. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Srebrna zawieszka z grawerem - pomysł na prezent

Dostępne w naszej szerokiej ofercie srebrne blaszki do grawerowania są idealnym pomysłem na prezent. Od innych zawieszek odróżnia je możliwość wygrawerowania dowolnego napisu, co czyni je wyjątkowymi. W końcu każdy z nas chciałby dostać biżuterię, gdzie występuje grawer na zawieszce. Dzięki takiemu upominkowi można każdego dnia przypominać sobie o osobie, która podarowała dany prezent. To dar od serca, który zadziwi swoją wyjątkowością i podkreśli, jak dana osoba jest ważna w naszym życiu. Po co kupować oklepane upominki, które będą zbierać kurz, czy po jakimś czasie, konieczne będzie ich wyrzucenie do kosza tak jak np. kwiaty? Lepiej postawić na prezent, który zadziwi, sprawi, że dana osoba poczuje się doceniona i wyjątkowa. Wśród naszych produktów występuje zawieszka srebrna z grawerem w różnych kształtach. To nie tylko klasyczne prostokąty, ale także inne bardziej zaskakujące formy i kształty. 

Biżuteria srebrna z grawerem - dla kogo będzie idealnym upominkiem?

Zawieszka srebrna z grawerem to idealny upominek dla wielu osób. Oczywiście będzie doskonałym wyrażeniem uczuć do ukochanej osoby, np. żony czy narzeczonej, a także męża czy narzeczonego. Można ją także ofiarować wszystkim innym osobom, które zajmują szczególne miejsce w naszym życiu. Będzie to np. mama, babcia, siostra, ciocia, kuzynka, córka, a także syn, brat, tata, dziadek czy wujek. Tak naprawdę nie ma ograniczeń, gdyż jest to idealny upominek, który pozwala na podkreślenie silnej więzi. Związane jest to z możliwością umieszczenia graweru na zawieszce w dowolnej formie. Dlaczego grawer na zawieszce jest tak wyjątkowy? Ponieważ pozwala na wyrażenie osobistych uczuć do danej osoby w zaskakującej formie. Każda nasza srebrna zawieszka z grawerem to interesujący upominek na wiele okazji. Jest jedyny w swoim rodzaju, zaskakujący i doskonały. Pozwala wyróżnić się kreatywnością, dlatego stawia na nie coraz więcej osób szukających oryginalnych prezentów.

Srebrne blaszki do grawerowania - dar od serca na chrzest, komunię i bierzmowanie

Prezentowane w naszej ofercie srebrne blaszki do grawerowania są doskonałym pomysłem na prezent dla dzieci. W końcu pewne uroczystości wymagają doskonałej oprawy. Ofiarowując srebrną zawieszką z grawerem na komunię, chrzest czy bierzmowanie można być pewnym, że dziecko zapamięta ten dzień na dłużej. To upominek o niematerialnym znaczeniu, osobisty i w pełni sentymentalny. Każda nasza biżuteria srebrna z grawerem pozwala na wyrażenie swoich uczuć, troski i obecności w tak ważnym dniu. Może być prezentem od rodziców, rodziców chrzestnych, dziadków czy innych osób z rodziny. Grawerunek daje wiele możliwości, dlatego można umieścić na blaszce dowolną sentencję, datę czy inicjały. Wszystko zależy od potrzeb. Warto wiedzieć, że to prezent uniwersalny, który nawet w dorosłych latach będzie przypominał o wyjątkowej uroczystości i obecności danej osoby. 

Zawieszka srebrna z grawerem - postaw na wyjątkową biżuterię!

Choć dla wielu osób biżuteria kojarzy się jedynie z kobietami, mężczyźni również mogą nosić prezentowane w naszej ofercie nieśmiertelniki. Kobiety coraz częściej decydują się na zakupdla swoich mężczyzn srebrnych zawieszek z grawerunkiem daty poznania, daty ślubu, inicjałów czy wyznania miłości. Związane jest to z ich niepowtarzalnością i oryginalnością. W końcu na rynku dostępnych jest wiele form upominków, jednak wiele z nich jest po prostu oklepanych i mało zaskakujących. Ofiarowując blaszkę z grawerunkiem można mieć pewność miłego zaskoczenia. Warto wiedzieć, że nasze zawieszki można kupić nie tylko na prezent, ale także dla siebie. Umieszczając na niej życiowe motto, można poczuć się lepiej, zawsze, kiedy spojrzymy na sentencję o pozytywnym znaczeniu. Tak naprawdę nie ma ograniczeń odnośnie zakupu tak wspaniałej biżuterii. Wykonana została z wysokiej próby złota, dlatego można mieć pewność jej trwałości i wytrzymałości. Nie wiesz, na co się zdecydować? Zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy dokonać właściwego wyboru wysokiej jakości biżuterii. Zachęcamy także do spojrzenia na inne nasze zawieszki srebrne, a także bransoletki, pierścionki i wiele innych produktów złotych i srebrnych.

Nieśmiertelnik srebrny na prezent?

Srebrny nieśmiertelnik to doskonały prezent dla mężczyzny. Ostatnio to bardzo modny element męskiej biżuterii. Dobrze prezentuje się w połączeniu z kulkowym łańcuszkiem. Spersonalizowane prezenty są bardzo popularne. Nasza oferta obejmuje wykonanie graweru o dowolnej treści, co czyni upominek bardziej wyjątkowym.

Jaki grawerunek wykonać?

Naszyjniki srebrne z blaszką pod grawer pasują do różnych stylów i różnych okazji. Kierowany jest do bardzo szerokiej grupy osób. Treść graweru zależy od intencji i uczuć ofiarodawcy. Może to być pamiętna data, imię czy po prostu krótkie przesłanie czy sentencja. Jeżeli kupujemy naszyjnik z wisiorem pod grawer, możemy na nim umieścić swoje życiowe motto.

0s

Ciesielscy SpJ
Al.Niepodleglosci 6
39-300 Mielec , Polska
NIP 817-205-59-71
( zobacz na mapie )
tel +48 17 780 55 55
OBSŁUGA KLIENTA
Kontakt Regulamin sklepu
Czas dostawy Formy płatności Zwrot Reklamacja Koszty wysyłki
O NAS
Hurtownia Targi jubilerskie Sklepy detaliczne Reklama
Opinie klientów Blog
PORADNIKI
Tabela rozmiarów jubilerskich Masa karatowa diamentów Cennik obrączek Kurs złota Skup złota
Śledz nas na: facebook Instagram YouTube
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez naszej zgody zabronione.
Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
0.23s