Strona główna > Biżuteria srebrna > Kolczyki srebrne > angielskie zapięcie > Srebrne kolczyki dla dzieci z angielskim zapięciem

Srebrne kolczyki dla dzieci z angielskim zapięciem

64 produktow
FILTRUJ
FILTRUJ
FILTRY
WYCZYŚĆ
ZAMKNIJ
Srebrne kolczyki są z pewnością doskonałą propozycją dla małych dziewczynek, które zaczynają dopiero nosić taką biżuterię. Srebro jest szlachetnym materiałem, który nie uczula i nie podrażnia delikatnej skóry dziecka, a angielskie zapięcie zapewnia bezpieczeństwo i komfort noszenia, o który nie muszą się martwić rodzice.

produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Propozycja dla małych dziewczynek

Wszystkie kobiety kochają biżuterię, także te najmłodsze. Dlatego tak ważny jest dla małych dziewczynek zakup pierwszych kolczyków. To właśnie dzięki nim, czują się wyjątkowo i cieszą się, że mają piękne, mieniące się kolczyki w uszach. Jednak wybór idealnych kolczyków nie jest prosty. Trzeba zwrócić uwagę na materiał z którego została wykonana biżuteria, a także rodzaj zapięcia. Jest to niezwykle ważne, bo tylko dobrze dobrane kolczyki zabezpieczą dziecko przed skaleczeniem czy zgubieniem kolczyków. Jubiler Ciesielscy posiada w swojej ofercie srebrne kolczyki dla dzieci z angielskim zapięciem, które nie tylko są precyzyjnie wykonane ze szczególną dbałością o detale, ale też mają niebanalne kształty i motywy, dzięki czemu każda mała kobieta będzie zachwycona. W ofercie można znaleźć zarówno srebrne kolczyki z cyrkoniami w kształcie łezki, gwiazdki czy kwiatka oraz typowe dziecięce kolczyki w kształcie hipopotama, żaby, kaczki czy kota. Do tego, wszystkie te modele posiadają zapięcie angielskie, które jest bezpieczne i idealne dla dzieci, bowiem żadne pociągnięcie czy zahaczenie kolczyka, na przykład o ubranie czy włosy, nie spowoduje odpięcia kolczyka. Dzięki temu srebrne kolczyki dla dzieci z angielskim zapięciem są świetną propozycją dla dziewczynek, które lubią błyskotki. Taki prezent sprawi na pewno wiele radości.

0s

Śledz nas na: facebook Instagram
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez naszej zgody zabronione.
Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
0.56s