Strona główna > Biżuteria srebrna > Bransoletki srebrne > różańce

Bransoletki srebrne różańce

1 produkt
FILTRUJ
oprogramowanie dla sklepw jubilerskich

produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Bransoletki z krzyżykiem czy to się nosi?

Bransoletki z krzyżykiem są bardzo popularne. Mogą być srebrne lub pozłacane. W naszej ofercie mamy wzory z połączonymi kruszcami czyli dwukolorowe. Przyjęło się, że bransoletka z krzyżykiem kojarzy się wyłącznie z chrześcijaństwem. A przecież krzyż to również symbol życia i sił witalnych. Kupując bransoletkę z krzyżykiem, stawiamy na klasykę w nowoczesnej odsłonie.

Różaniec na rękę? Czy to właściwe?

Coraz częściej obserwować można bransoletki a la różaniec. Stały się bardzo popularne. Dziesiątek różańca z krzyżykiem i medalikiem (często jest to Cudowny Medalik), w formie bransoletki, daje możliwość modlitwy w każdej wolnej chwili. Są one pięknie wykonane, stanowią więc równocześnie efektowną ozdobę.

Choć wciąż bywa to tematem kontrowersyjnym, to jednak srebrna bransoletka różaniec na stałe zagościła w modzie polskiej i światowej. Różne rozmiary krzyżyków i koralików atrakcyjnie prezentują się na nadgarstku, a dla osób wierzących mogą stanowić opcję kontaktu z Bogiem w dowolnej chwili. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, żeby bransoletkę wykorzystać zgodnie z przeznaczeniem, jako prawdziwy różaniec. Na co dzień jest to natomiast dodatek wpisujący się w aktualne trendy, dobrze kompletujący się z innymi elementami biżuteryjnymi.

Srebrna bransoletka różaniec i jej symbolika

Obecność krzyżyka, a w wielu modelach także kulek do odliczania modlitw różańca sprawia, że bransoletka srebrna różaniec jest często postrzegana jako jeden z eleganckich dewocjonaliów. W rzeczywistości pełni rolę bardziej symboliczną i estetyczną. Krzyż w modzie odgrywa pewną rolę już od wielu dekad. Jest ciekawym wzorem, który jednak nie przez każdego jest odbierany jako deklaracja wiary. Sam różaniec bransoletka srebrna nie musi być wyrazem głębokich przekonań religijnych. To również symbol siły i zdrowia, które są potrzebne każdemu z nas, bez względu na wyznanie. Można więc traktować go np. jako amulet przynoszący szczęście i przypominający o trosce o zdrowie. Niemniej, z pewnością będzie cenną alternatywą lub uzupełnieniem srebrnych zawieszek w postaci krzyżyków i medalików.

Bransoletka różaniec srebrna - dla kogo taka biżuteria?

Choć bransoletka różaniec srebrna pasuje do każdego człowieka, to odradza się kupowania jej jako prezent bez uprzedniej konsultacji. Takie wzornictwo sprawdzi się bez względu na wiek, a nawet płeć, jednak kwestie wiary są na tyle delikatne, że traktując bransoletkę różaniec jako niespodziewany upominek, można niechcący urazić obdarowywanego. Decydując się na taki prezent, warto więc upewnić się, że dana osoba pragnie otrzymać biżuterię o tym wzorze. Poza tym różaniec bransoletka srebrna sprawdzi się jako upominek dla osoby wierzącej, szczególnie młodej, często modlącej się w biegu. To opcja dla uczniów i studentów odmawiających pacierz przed klasówkami. Może to być także strzał w dziesiątkę w przypadku dzieci idących do Pierwszej Komunii lub bierzmowania. Taki prezent warto jednak skonsultować z ich rodzicami.

Bransoletka srebrna różaniec - do czego nosić?

Śledząc aktualne trendy, można zauważyć, że bransoletka różaniec srebrna pasuje do większości strojów. Nosi się ją do casualowych stylizacji, w tym tych rockowych czy boho. Czasem zestawia się ją również z innymi bransoletkami na cienkich paskach. Traktując jej wzornictwo jako luźną symbolikę, można łączyć ten rodzaj biżuterii z odzieżą utrzymaną w dowolnym stylu. Osoby wierzące mogą jednak zdecydować się na zakładanie bransoletki różańca do bardziej stonowanych ubrań. Z pewnością srebrna bransoletka różaniec pasuje do eleganckich, spokojnych stylizacji utrzymanych w ciemnej kolorystyce. Szerokie i wyraziste modele z dużymi elementami można nosić do swetrów z długim rękawem, a założone na materiał i tak będą dobrze wyeksponowane.

Różaniec bransoletka srebrna - modele w allezloto.pl

W naszym asortymencie posiadamy zróżnicowane wersje bransoletek różańców. Warto dobierać je w zależności od zamiaru ich wykorzystania. Jeśli chodzi wyłącznie o ozdobę nadgarstka, to sprawdzi się każda bransoletka srebrna różaniec. Przy wyborze należy kierować się jedynie własnym gustem, dopasowując biżuterię do indywidualnych preferencji, ewentualnie do stylizacji, do których planuje się nosić bransoletkę. Szukając bransoletki, która będzie mogła służyć także do rozmów z Bogiem, najlepiej sięgnąć po jeden z modeli z wyraźnymi, dużymi kulkami. To ułatwi odliczanie modlitw. Można też wybrać jedną z bransoletek ozdobionych krzyżykiem i medalikami. Taka biżuteria podkreśli duchowość właścicielki, lecz jest bezpretensjonalna, gdyż nie służy do modlitwy.

0s

Ciesielscy SpJ
Al.Niepodleglosci 6
39-300 Mielec , Polska
NIP 817-205-59-71
( zobacz na mapie )
tel +48 17 780 55 55
OBSŁUGA KLIENTA
Kontakt Regulamin sklepu
Zakup na raty Czas dostawy Formy płatności Zwroty Reklamacje Koszt wysyłki
O NAS
Hurtownia Sklepy detaliczne
Opinie klientów Blog
INFORMACJE
Tabela rozmiarów jubilerskich Cechy probiercze Masa karatowa diamentów Cennik obrączek Kurs złota Skup złota
Śledz nas na: facebook Instagram
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez naszej zgody zabronione.
Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
0.12s