Strona główna > Biżuteria > Pierścionki > Pierścionki z bursztynem

Pierścionki z bursztynem


1 produkt
FILTRUJ
oprogramowanie dla sklepw jubilerskich
Magia bursztynu zachwyca od stuleci. Ten tajemniczy kamień ponoć uzdrawia i przynosi szczęście. W połączeniu ze złotem, w otoczeniu kolorowych kamieni, albo błyszczących miniaturowych cyrkonii, kamień w kolorze bursztynu staje się niezwykle subtelną i elegancką ozdobą. Zobacz koniecznie pierścionki z bursztynem w naszym sklepie jubilerskim.
produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Blask słońca zaklęty w kamieniu

Wśród pięknej biżuterii, którą posiadamy w sklepie jubilerskim Ciesielscy, królują pierścionki z bursztynem. Mają one ten niezwykły czar, który od wieków przyciągał kupców nad polskie morze. Tylko tutaj, na piaszczystych plażach Bałtyku, można znaleźć te tajemnicze kamienie, które zdają się promieniować wewnętrznym ciepłym blaskiem. Po odpowiedniej obróbce, kamień w kolorze złotym, cytrynowym, brązowym lub nawet czarnym, zostaje oprawiony w złoto i dla podkreślenia jego urody otoczony mniejszymi kamykami, kolorowymi, lub białymi, aby wzbudzać zachwyt wśród rzeszy naszych Klientów. Czy możesz sobie wyobrazić, jak wytwornie będzie wyglądał taki pierścionek z bursztynem na Twoim palcu? Lub na palcu Twojej Ukochanej osoby?

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Te pierścionki to prawdziwe unikaty w naszej kolekcji. Zaprojektowane z sercem, wykonane z wielką pieczołowitością i starannością, są przykładem nadzwyczajnego kunsztu jubilerskiego ich twórców. Wspaniale nadają się na prezent z okazji imienin, świąt, ważnej rocznicy albo dla podkreślenia przełomowego momentu w życiu. Każda kobieta doceni ich urodę i będzie z dumą nosić na swej dłoni taki okaz. Do pierścionków z bursztynem można również dopasować kolczyki, broszki, zawieszki lub kolie, zaprojektowane w takim samym designie.

0s
OBSŁUGA KLIENTA
Czas dostawy Formy płatności Zwrot Reklamacja Regulamin esklepu Koszty wysyłki
O NAS
Hurtownia Sklepy detaliczne Targi jubilerskie Reklama Opinie klientów Blog
PORADNIKI
Tabela rozmiarów jubilerskich Masa karatowa diamentów Cennik obrączek
STRONA GŁÓWNA OPINIE HURTOWNIA TARGI REJESTRACJA KURSY REGULAMIN KONTAKT
facebook JubilerCIESIELSCY instagram @bizuteriaciesielscy whatsup google Jubiler CIESIELSCY YouTube JubilerCIESIELSCY
Zapraszamy do współpracy firmy z branży jubilerskiej i złotniczej.
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY

Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
0.19s