Strona główna > Biżuteria > Pierścionki > Pierścionki na walentynki

Pierścionki na walentynki

860 produktow
FILTRUJ
oprogramowanie dla sklepw jubilerskich
Miłość trwa niezmiennie przez cały rok, ale Dzień Zakochanych jest po to, by w romantyczny sposób uczcić Wasze uczucie. Podaruj zatem swojej ukochanej pierścionki na Walentynki ze złota albo ze srebra, z drogocennymi kamieniami lub bez. W naszym sklepie internetowym znajdziesz niezwykle bogaty wybór, więc wybierz coś z naszej kolekcji.

produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Serce ze złota

Walentynki to świecka tradycja, która w Polsce obchodzona jest stosunkowo niedawno. Jest to jednak dzień, którego celem jest przede wszystkim dawanie radości zarówno osobom, które darzymy miłością romantyczną, jak i przyjaciołom, dlatego warto ją kultywować. Swoje uczucia możemy wyrażać w różny sposób. Upominek dla kobiety w postaci biżuterii, zwłaszcza ze złota, z kamieniami szlachetnymi, motywem serca, czy napisem “love” to oryginalny prezent, który z pewnością zostanie doceniony.

Pierścionek na Walentynki z oczkiem w kształcie serduszka jest bezpiecznym pomysłem. Na pewno nie zostanie omyłkowo uznany za pierścionek zaręczynowy. W naszym sklepie mamy ogromny wybór produktów. Oferujemy pierścionki na Walentynki ze złotą blaszką w kształcie serca zamiast tradycyjnego oczka i kawałek metalu wygięty w ten symbol, aż po drobne cyrkonie ułożone wokół oczka z kamienia szlachetnego lub półszlachetnego.

Jeśli jednak Twoim zamiarem jest oświadczyć się w Walentynki, co jest niezwykle romantycznym gestem, koniecznie wybierz pierścionek tradycyjny. Twoja ukochana będzie go nosić przez cały czas, więc dobrze by był uniwersalny. Dopasuj kształt, kolor i wielkość oczka do jej charakteru, gustu i stylu. Kiedy już znajdziesz idealny model, wystarczy podarować go swojej wybrance. Pamiętaj o tym, by wręczając go, jednoznacznie powiedzieć swej ukochanej, że to coś więcej niż pierścionek na Walentynki.

0s

Śledz nas na: facebook Instagram YouTube
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez naszej zgody zabronione.
Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
1.21s