Strona główna > Biżuteria > Pierścionki > Pierścionki komunijne

Pierścionki komunijne

0 produktow
FILTRUJ
oprogramowanie dla sklepw jubilerskich
Pierwsza Komunia Święta powinna być przede wszystkim przeżyciem duchowym. Dlatego pierścionki na komunie są skromne i nierzucające się w oczy. A jednak mały drobiazg na palcu dziewczynki może tak wiele dla niej znaczyć. Zapoznaj się z naszą kolekcją i zobacz jaki wybór pierścionków na tę okazję przygotowaliśmy dla Ciebie.

Brak produktów spełniajacych dane kryteria

produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Biżuteria komunijna powinna manifestować miłość do Boga

Jak do każdego stroju na znaczącą uroczystość, tak i do stylizacji na pierwszą komunię można dobrać odpowiednie dodatki. Biżuteria komunijna dopełnia całość stroju dziecka, więc trzeba jej poświęcić nieco czasu i uwagi. Składają się na nią nie tylko łańcuszki i medaliki, ale także inne dodatki oraz prezenty, które dziecko może otrzymać w tym dniu. Jednym z elementów biżuterii komunijnej jest między innymi różaniec.

Najważniejszy w przeżywaniu pierwszej komunii jest oczywiście wymiar duchowy. Dlatego trzeba uważać, by bogactwo biżuterii nie przyćmiło tego aspektu. Łańcuszek do medalika nie powinien być więc zbyt długi, a sama zawieszka najczęściej przedstawia wizerunek Matki Boskiej lub Jezusa. Złotą zasadą doboru biżuterii komunijnej jest to, by była skromna i delikatna. Poza łańcuszkiem i medalikiem warto dobrać także odpowiednie kolczyki lub pierścionki na komunie.

Dobrze, by kolczyki na ten dzień były małe i dyskretne. Pozostała biżuteria również nie powinna zanadto rzucać się w oczy. Jeśli jednak pierścionek na Pierwszą Komunię Świętą jest jednym z prezentów otrzymanym już po ceremonii, wtedy można pozwolić sobie na odważniejszy wzór. Dziewczynka będzie go bowiem nosiła z innych okazji, niż te duchowe, a wartościowy prezent jest odpowiedni, by podkreślić niezwykłą ważność tego dnia dla dziecka i stanowi piękną pamiątkę.

0s

Ciesielscy SpJ
Al.Niepodleglosci 6
39-300 Mielec , Polska
NIP 817-205-59-71
( zobacz na mapie )
tel +48 17 780 55 55
OBSŁUGA KLIENTA
Kontakt Regulamin sklepu
Czas dostawy Formy płatności Zwrot Reklamacja Koszty wysyłki
O NAS
Hurtownia Targi jubilerskie Sklepy detaliczne Reklama
Opinie klientów Blog
PORADNIKI
Tabela rozmiarów jubilerskich Masa karatowa diamentów Cennik obrączek Kurs złota
Śledz nas na: facebook Instagram YouTube
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez naszej zgody zabronione.
Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
0.95s