OK, Zamknij
Strona główna > Biżuteria > Pierścionki > Pierścionki komunijne

Pierścionki komunijne


0 produktow
FILTRUJ
oprogramowanie dla sklepw jubilerskich
Pierwsza Komunia Święta powinna być przede wszystkim przeżyciem duchowym. Dlatego pierścionki na komunie są skromne i nierzucające się w oczy. A jednak mały drobiazg na palcu dziewczynki może tak wiele dla niej znaczyć. Zapoznaj się z naszą kolekcją i zobacz jaki wybór pierścionków na tę okazję przygotowaliśmy dla Ciebie.

Brak produktów spełniajacych dane kryteria
produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Biżuteria komunijna powinna manifestować miłość do Boga

Jak do każdego stroju na znaczącą uroczystość, tak i do stylizacji na pierwszą komunię można dobrać odpowiednie dodatki. Biżuteria komunijna dopełnia całość stroju dziecka, więc trzeba jej poświęcić nieco czasu i uwagi. Składają się na nią nie tylko łańcuszki i medaliki, ale także inne dodatki oraz prezenty, które dziecko może otrzymać w tym dniu. Jednym z elementów biżuterii komunijnej jest między innymi różaniec.

Najważniejszy w przeżywaniu pierwszej komunii jest oczywiście wymiar duchowy. Dlatego trzeba uważać, by bogactwo biżuterii nie przyćmiło tego aspektu. Łańcuszek do medalika nie powinien być więc zbyt długi, a sama zawieszka najczęściej przedstawia wizerunek Matki Boskiej lub Jezusa. Złotą zasadą doboru biżuterii komunijnej jest to, by była skromna i delikatna. Poza łańcuszkiem i medalikiem warto dobrać także odpowiednie kolczyki lub pierścionki na komunie.

Dobrze, by kolczyki na ten dzień były małe i dyskretne. Pozostała biżuteria również nie powinna zanadto rzucać się w oczy. Jeśli jednak pierścionek na Pierwszą Komunię Świętą jest jednym z prezentów otrzymanym już po ceremonii, wtedy można pozwolić sobie na odważniejszy wzór. Dziewczynka będzie go bowiem nosiła z innych okazji, niż te duchowe, a wartościowy prezent jest odpowiedni, by podkreślić niezwykłą ważność tego dnia dla dziecka i stanowi piękną pamiątkę.

0s
OBSŁUGA KLIENTA
Czas dostawy Formy płatności Zwrot Reklamacja Regulamin esklepu Koszty wysyłki
O NAS
Hurtownia Sklepy detaliczne Targi jubilerskie Reklama Opinie klientów Blog
PORADNIKI
Tabela rozmiarów jubilerskich Masa karatowa diamentów Cennik obrączek
STRONA GŁÓWNA OPINIE HURTOWNIA TARGI REJESTRACJA KURSY REGULAMIN KONTAKT
facebook JubilerCIESIELSCY instagram @bizuteriaciesielscy whatsup google Jubiler CIESIELSCY YouTube JubilerCIESIELSCY
Zapraszamy do współpracy firmy z branży jubilerskiej i złotniczej.
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY

Copyright by Ciesielscy SpJ 2023
0.81s