Strona główna > Biżuteria > Pierścionki > Pierścionek z kwarcem dymnym

Pierścionek z kwarcem dymnym

11 produktow
Pierścionek z kwarcem dymnym to propozycja dla miłośniczek eleganckiej klasyki i nietypowych barw kamieni szlachetnych. Doskonale sprawdzi się dla ukochanej osoby na wszelkiego rodzaju okazje, w tym również na zaręczyny. Kamień charakteryzuje się brunatną barwą, która jak wskazuje nazwa przypomina dym, dlatego szczególnie pięknie prezentuje się ze złotem. Zachęcamy do sprawdzenia naszej unikalnej kolekcji pierścionków z kwarcem dymnym!

produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Kwarc dymny - idealny kamień szlachetny dla dystyngowanych dam

Kwarc dymny to jedna z wielu odmian kwarcu należąca do grupy krzemianów, której nazwę zawdzięcza barwie bryły wyglądającej, jakby w środku znajdowały się kłęby dymu. Występuje od bladego-beżowego koloru, przez szarości, aż po ciemnobrunatny, a nawet czarny odcień. Wpływ na barwę kryształu ma promieniowanie gamma występujące zarówno w środowisku naturalnym, jak i warunkach laboratoryjnych. Kwarc dymny to kamień szlachetny mocno powiązany z kulturą szwedzką, gdyż to właśnie tam wyrabia się z niego ozdoby do narodowego stroju. Ze względu na atrakcyjne walory estetyczne obecnie cieszy się dużą popularnością w jubilerstwie. Biżuteria, taka jak naszyjniki czy pierścionki z kwarcem dymnym dedykowane są do eleganckich kreacji na wielkie wyjścia, przy czym dodają stylizacjom magii i tajemniczości. Mogą stanowić świetnie uzupełnienie klasycznej małej czarnej.

Pierścionek z kwarcem dymnym to doskonały wybór dla osób, które mają problem z dokonywaniem zmian w życiu. Kamień ma szczególne właściwości i pomaga w znalezieniu odwagi i pewności siebie, aby oderwać się od toksycznych relacji, niekorzystnych nawyków, a także nałogów czy bierności. Energia kwarcu dymnego pozwala przezwyciężyć nieśmiałość i lęk przed nieznanym, a przy tym buduje poczucie własnej wartości. Pierścionki z kwarcem dymnym mogą być także ciekawą propozycją dla perfekcjonistów i osób przedsiębiorczych, gdyż umożliwia łatwiejsze i skuteczniejsze podejmowanie ważnych decyzji. Stonowany, uniwersalny kolor pasuje do większości stylizacji, a piękny połysk dodaje całości wyjątkowego uroku. W astrologii kamień szlachetny przypisywany jest znakowi Koziorożca.

0s

Ciesielscy SpJ
Al.Niepodleglosci 6
39-300 Mielec , Polska
NIP 817-205-59-71
( zobacz na mapie )
tel +48 17 780 55 55
OBSŁUGA KLIENTA
O NAS
INFORMACJE
Śledz nas na: facebook Instagram
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez naszej zgody zabronione.
Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
0.22s