Strona główna

  • JESTEŚMY PRODUCENTEM OBR。ZEK
  • WYKONUJEMY OBRĄCZKI WEDŁUG PROJEKTU KLIENTA
  • GRAWER GRATIS
  • WYSYŁKA GRATIS
produktów na stronie: 12 24 48 96
rozmiar foto: małe średnie duże
1212 modeli
Strony :
1212 modeli
Strony :

Obrączki ślubne są symbolem nierozerwalnej więzi małżeńskiej Mają przypominać o wiecznej miłości i trwałości zaślubin. Ich tradycja sięga aż do historii starożytnej. Przez lata zmieniały się surowce, z których były wykonywane, jednak ich rola się nie zmieniła. Małżonkowie na całym świecie wybierają z niesamowitym zaangażowaniem ślubną biżuterię, dostosowując jej wykończenie i kolor do konkretnych potrzeb i preferencji. To biżuteria, która jest symbolem miłości i partnerstwa, dlatego nie może być przypadkowa. Zdecydowana większość par decyduje się na zakup obrączek szczerozłotych z uwagi na ich niesamowitą trwałość i estetykę zachowywaną przez lata.

Jakie obrączki szczerozłote wybrać?

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy szeroki wybór kolekcji obrączek ślubnych. Wykonane z dbałością o każdy szczegół zachwycają bardzo dobrą jakością i wyjątkowym wykończeniem. Nawet proste i klasyczne obrączki ślubne potrafią przykuć uwagę minimalistycznym wykończeniem, które dodaje elegancji, dopasowując się do innej części biżuterii. Idealnie uzupełniają złote pierścionki i masywne sygnety. W naszej ofercie znajduje się wiele propozycji obrączek, które przypadną do gustu miłośnikom klasyki. Nie brakuje tu również finezyjnych wzorów i obrączek zdobionych kamieniami szlachetnymi. Popularnością cieszą się też spersonalizowane obrączki, które czynią moment zawarcia związku małżeńskiego wyjątkowym. Pary często decydują się na symboliczny grawer będący pamiątką na całe życie. Coraz chętniej wybierane są też obrączki łączące białe i żółte złoto. Obrączki szczerozłote dostępne w różnych szerokościach, zyskują coraz więcej zwolenników, którzy preferują delikatną i subtelną biżuterię. Modele te świetnie wyglądają na małych kobiecych dłoniach i z powodzeniem zdobią naturalnie dłuższe palce.

Grawerowane obrączki ślubne

Personalizowane obrączki ślubne sprawiają, że moment zawarcia związku małżeńskiego staje się wyjątkowy. Zaślubiny to wydarzenie ważne w życiu ludzi, a biżuteria to jej nieodłączny symbol, stąd też decyzja o grawerowaniu daty, ważnego cytatu dla pary, bądź imion małżonków. W naszym sklepie wykonujemy grawer na obrączkach za darmo z zachowaniem estetyki i precyzji. Personalizujemy biżuterię według preferencji naszych klientów, mając na uwadzę najwyższe standardy jakości i obsługi. W przypadku niestandardowych rozwiązań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Nasi doradcy postarają się znaleźć rozwiązanie, wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Zależy nam, aby wszystkie obrączki ślubne pozwalały na spełnianie najskrytszych marzeń przyszłych nowożeńców.

Klasyczne obrączki ślubne

Często pary stają przed trudnym wyborem czy zdecydować się na klasyczne obrączki ślubne, czy postawić na wzory nowoczesne. Ostateczna decyzja zależy od indywidualnych preferencji. Mnogość dostępnych modeli z pewnością pozwoli wybrać wymarzony komplet obrączek ślubnych. Motywy proste i klasyczne cieszą się zdecydowanie większą popularnością z uwagi na ich uniwersalność. Nie brakuje jednak miłośników estetyki nowoczesnej i wyrafinowanej. Wielu naszych klientów korzysta też z opcji wykonania obrączek ślubnych według indywidualnego projektu, dzięki czemu mamy możliwość spełnić ich najskrytsze marzenia. W czasie zakupu obrączek warto wziąć pod uwagę kolor złota innej części posiadanej już biżuterii. Można dopasować ją na przykład do ulubionego złotego łańcuszka czy bransoletki.

Nowoczesne obrączki ślubne - białe złoto

Wychodząc naprzeciw obowiązującym trendom, proponujemy wyjątkowe komplety obrączek ślubnych wykończonych białym bądź łączonym złotem w nowoczesnym stylu. To świetny kompromis dla miłośników niestandardowych rozwiązań. Połączenie białego złota oraz złota żółtego nie odbiera biżuterii estetyki. Zarówno klasyczne, jak i nowoczesne projekty, zachwycają niesamowitą jakością wykonania. Wielu naszych klientów decyduje się na odwrócenie kolorów przy rancie, zastosowanie delikatnych pasków z ozdobnym frezowaniem, bądź oryginalne wykończenie z diamentowym bokiem. Świetnym wyborem jest również obrączka ślubna w atrakcyjnej cenie ze wzorem. Jest ona ozdobą samą w sobie.

Jaka jest cena obrączek ślubnych?

Cena obrączek ślubnych jest uzależniona od projektu, szerokości, profilu biżuterii i wybranego surowca. Z pewnością duży wybór pozwala na zakup idealnej biżuterii w każdym przedziale cenowym. Oferujemy zarówno obrączki ślubne z białego złota do 1000 zł, jak i droższe, których wartość przewyższa 2000 zł. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na cenę jest obecność kamieni szlachetnych i zdobień, które podwyższają wartość biżuterii. Podobnie jak pierścionki z diamentem tak i obrączki szczerozłote wykonujemy z brylantem bądź tańszą cyrkonią. Jesteśmy przekonani, że dostępne wzory obrączek, a także intuicyjny sposób ich zamawiania pozwolą na szybki i w pełni satysfakcjonujący zakup tego znanego od wieków symbolu miłości i trwałości.


Ciesielscy SpJ
Al.Niepodleglosci 6
39-300 Mielec , Polska
NIP 817-205-59-71
( zobacz na mapie )
tel +48 17 780 55 55
OBSŁUGA KLIENTA
O NAS
INFORMACJE
Śledz nas na: facebook Instagram
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez naszej zgody zabronione.
Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
0.33s