Strona główna > Dewocjonalia > Medaliki > Medaliki na Komunię Świętą

Medaliki na Komunię Świętą

559 produktow
FILTRUJ
W naszym sklepie internetowym Jubiler Ciesielski można kupić piękny medalik komunijny z dobrej jakości kruszcu, który będzie idealnym dopełnieniem tego ważnego dnia. Medalik na komunię to symbol wiary, który ma towarzyszyć dziecku przez całe życie. Gwarantujemy świetny stosunek jakości do ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Medalik na komunię – dla chłopca i dziewczynki

Według tradycji, w dniu pierwszej komunii świętej każde dziecko zakłada skromny medalik komunijny, który powinien towarzyszyć mu przez całe życie. To symbol wiary chrześcijańskiej, który zapewnia opiekę świętych patronów. Na blaszce może znajdować się podobizna Maryi, Pana Jezusa, Jana Pawła II lub innych świętych. Większość medalików komunijnych jest skromna i delikatna, a niektóre modele dodatkowo ozdobiono cyrkoniami.

Medalik na komunię to piękna, klasyczna biżuteria z wysokiej jakości złota (żółtego lub białego) albo srebra, którą można kupić w kilku różnych wersjach. Dostępne są modele okrągłe, owalne, kwadratowe, a także o nieregularnych wymiarach, np. w kształcie serduszka, które z pewnością spodobają się wszystkim dziewczynkom. Można wybrać większą bądź mniejszą blaszkę, by delikatnie ozdabiała dziecięcą szyję i nie ograniczała swobody ruchów.

Szeroki wybór medalików na komunię w sklepie internetowym Jubiler Ciesielski sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie bez względu na wiek i płeć. Nasza oferta dedykowana jest nie tylko dzieciom przystępującym do pierwszej komunii świętej, ale również osobom poszukującym niedużego prezentu na tę uroczystość. Świetnym rozwiązaniem będzie zakup srebrnej bransoletki z medalikiem Niepokalana lub innej biżuterii z tej kategorii, która ucieszy obdarowanego i będzie mu towarzyszyła przez wiele lat.

0s

Śledz nas na: facebook Instagram
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez naszej zgody zabronione.
Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
1.96s