Strona główna > Dewocjonalia > Medaliki > Medaliki na Chrzest Święty

Medaliki na Chrzest Święty

317 produktow
FILTRUJ
Sklep internetowy Jubiler Ciesielski oferuje piękne medaliki na chrzest wyprodukowane z dobrej jakości kruszcu. To starannie wykonana biżuteria, która zachwyca delikatnością i skromnością. Medalik na chrzest świetnie sprawdzi się na prezent dla nowonarodzonego dziecka, które właśnie przyjęło swój pierwszy sakrament. Ta pamiątka pozostanie z nim na całe życie.

produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Medalik na chrzest ze sklepu Jubiler Ciesielski

Chrzest święty to wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka. W tym dniu, decyzją rodziców, ich małe dziecko wstępuje do wspólnoty chrześcijan. Ta szczególna okazja wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego zaproszeni na wydarzenie goście powinni zadbać o atrakcyjny prezent. Z pewnością najlepszym wyborem będzie medalik na chrzest, który można znaleźć w ofercie sklepu internetowego Jubiler Ciesielski. Taka pamiątka to z jednej strony symbol wiary, a z drugiej klasyczna biżuteria, która jest niezwykle elegancka i ponadczasowa.

Proponujemy atrakcyjny asortyment – można u nas znaleźć zarówno złoty, jak i srebrny medalik na chrzest. Każdy z nich został wykonany z solidnego kruszcu dobrej jakości. Wybór takiej biżuterii to rozsądna decyzja, ponieważ wygląd medalika nie zmieni się i, mimo intensywnego użytkowania przez wiele lat, wciąż będzie wyglądał dokładnie tak, jak w dniu chrztu. W przypadku złotych blaszek korzystamy ze złota próby 585, a srebrnych – srebra próby 925.

W sklepie internetowym Jubiler Ciesielski znajdują się medaliki na chrzest, które doskonale sprawdzą się jako prezent dla chłopców, jak i dziewczynek. Dostępne są modele okrągłe, podłużne, a także o falistej linii. W przypadku medalików na chrzest proponujemy mniejsze wymiary biżuterii, która przedstawia wizerunki Matki Boskiej ze świętym Dzieciątkiem, a także samą Niepokalaną, Pana Jezusa lub Jana Pawła II. Dostępne są mniej lub bardziej ozdobne modele, ale wszystkie można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie.

0s

Śledz nas na: facebook Instagram
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez naszej zgody zabronione.
Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
1.71s