Strona główna > Dewocjonalia > Medaliki

Medaliki

772 produktow
FILTRUJ
oprogramowanie dla sklepw jubilerskich
W sklepie Jubiler Ciesielscy oferujemy efektowne medaliki z dobrej jakości kruszców – złota i srebra, które przedstawiają Matkę Boską, Pana Jezusa bądź wizerunki świętych. Te dewocjonalia to klasyczna biżuteria damska i męska, którą najczęściej kupuje się na prezent z okazji chrzcin, komunii czy bierzmowania. Medalik stanowi ważny symbol wiary chrześcijańskiej.
produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Gustowne medaliki od Jubiler Ciesielscy

Wszystkie medaliki dostępne w sklepie jubilerskim to wyroby, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom – dorosłym i dzieciom w każdym wieku. Są delikatne, a zarazem ozdobne. Gwarantujemy szeroki wybór modeli, więc znajdziesz u nas zarówno bogato zdobione wersje z cyrkoniami, jak i skromne, proste blaszki. W naszym asortymencie znajduje się biżuteria z żółtego złota oraz klasyczna srebrna.

Medaliki dostępne w sklepie Jubiler Ciesielski mają różne kształty – dostępne są modele okrągłe, owalne, podłużne, a nawet o nieregularnych kształtach. Dziewczynkom przygotowującym się do pierwszej komunii świętej polecamy modele w kształcie delikatnego serduszka, natomiast chłopcom z pewnością spodobają się proste, klasyczne wersje. Wszystkie medaliki przedstawiają wizerunki świętych, Matki Boskiej bądź Pana Jezusa. Są starannie wykończone i subtelnie zdobione, dzięki czemu prezentują się stylowo i naprawdę pięknie.

Medalik jako symbol wiary to nieodłączny element najważniejszych chrześcijańskich uroczystości. Ta biżuteria sprawdzi się jako prezent z okazji chrztu, komunii czy bierzmowania, a także innych okoliczności związanych z duchowością. Większość katolików codziennie nosi tą złotą bądź srebrną ozdobę na szyi, traktując ją jak nieodłączny element wizerunku. Medalik ma zapewniać nieustanną opiekę świętych patronów oraz chronić noszącą ją osobę przed wszelkim złem. W ofercie naszego sklepu jubilerskiego dostępne są tradycyjne komunijne blaszki, a także pomysłowe zawieszki, które sprawdzą się na co dzień (z jednej strony może znajdować się medalik z krzyżykiem, a z drugiej serduszko).

0s

Ciesielscy SpJ
Al.Niepodleglosci 6
39-300 Mielec , Polska
NIP 817-205-59-71
( zobacz na mapie )
tel +48 17 780 55 56

Zapraszamy do współpracy firmy z branży jubilerskiej i złotniczej.
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY

Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
1.12s