OK, Zamknij
Strona główna
Biżuteria złota
Łańcuszki złote
Zawieszki złote
Pierścionki złote
Bransoletki złote
Kolczyki złote
Naszyjniki złote
Komplety złote
Zegarki złote
Biżuteria złota z diamentami
Pierścionki z diamentami
Kolczyki złote z diamentami
Zawieszki złote z diamentami
Komplety złote z diamentami
Naszyjniki złote z diamentami
Bransoletki złote z diamentami
Biżuteria srebrna
Naszyjniki srebrne
Pierścionki srebrne
Zawieszki srebrne
Komplety srebrne
Kolczyki srebrne
Sygnety srebrne
Bransoletki srebrne
Łańcuszki srebrne
Biżuteria stalowa
Bransoletki stalowe
Breloki stalowe
Łańcuszki stalowe
Spinki stalowe
Naszyjniki stalowe
Dewocjonalia
Różańce
Medaliki
Krzyżyki
Aniołki
Obrazki i ikony srebrne
Klub CIESIELSCY
CIESIELSCY KLUB
Dołącz do naszego klubu i zostań uprzywilejowanym klientem marki CIESIELSCY
( klient detaliczny )

Kolczyki na biglu wygode?

Kolczyki złote z zapięciem typu bigiel są często wybierane z racji tego, że są bardzo wygodne i bezpieczne. W zależności od rodzaju kolczyków, stosuje się różne typy tego zapięcia. Najbardziej popularne to bigle otwarte i zamknięte. Bigle otwarte stosowane są przy większych, długich kolczykach, natomiast zamknięte przy mniejszych. Bigle zamknięte są też stosowane przy kolczykach dla dzieci. Są po prostu bezpieczniejsze.

Złote zawieszki do łańcuszka

Jedną z najbardziej popularnych form biżuterii są złote zawieszki, które można zestawiać z dowolnymi złotymi łańcuszkami. W trosce o zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, pragniemy zaprezentować złote zawieszki do łańcuszka, stanowiące idealny dodatek do każdej kreacji, zarówno codziennej, jak i bardziej oficjalnej. Wiele osób uważa, iż noszenie samego łańcuszka nie dodaje stylu i wyjątkowości. Dzięki zastosowaniu zawieszki zmiana jest diametralna, co z pewnością doceniają koneserki złotej biżuterii. W naszym sklepie internetowym znajdują się różne propozycje, którym naprawdę trudno się oprzeć.

Złote zawieszki - największy wybór online

W naszym sklepie internetowym nie ograniczamy się wyłącznie do kilku podstawowych stylów. Właśnie dlatego nasze złote zawieszki do łańcuszka są dostępne w wielu wzorach, stworzonych dla osób o różnym usposobieniu i temperamencie. W całej kolekcji prezentujemy produkty o jednolitym kolorze, a także te przygotowane z wykorzystaniem złota żółtego, białego i różowego. Każdy projekt jest starannie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Fantazyjne formy, czy zdobienia w postaci cyrkonii lub innych drogocennych kamieni sprawiają, że tego rodzaju biżuteria stanowi wyjątkowy sposób na wyrażenie uczuć bliskiej osobie. Prezentowane zawieszki do łańcuszków złote charakteryzują się najwyższą jakością, kunsztem i doświadczeniem naszych jubilerów, które przejawia się w doskonale dopracowanych produktach dostępnych w naszym sklepie internetowym. Mogą one stanowić świetne uzupełnienie złotych łańcuszków.

Zawieszki złote na łańcuszek - dostępne motywy

Wyobraźnia jubilerów nie ma granic, dlatego w naszym sklepie www można znaleźć setki propozycji zawieszek w różnych kształtach i stylach. Będą one idealnym sposobem na podkreślenie kobiecej urody, zarówno dla romantycznych przedstawicielek płci pięknych, jak i pań o pragmatycznym usposobieniu. Zawieszki do łańcuszków złote nawiązują do stylów geometrycznych, fantazyjnych fal i kształtów, a wybrane modele charakteryzują się klasycznym wykorzystaniem motywów serca, zwierząt, roślin, czy stanowiących elementy kultu religijnego. Przedstawiamy również inne nietuzinkowe propozycje dla indywidualistów, którzy cenią sobie niebywałą oryginalność w swojej biżuterii.

Złote zawieszka - najlepsza oferta

Decydując się na daną zawieszkę, warto zapoznać się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi wybranego produktu. Nasz asortyment z pewnością przypadnie do gustu każdej osobie ceniącej klasę w najlepszym wydaniu. Z pełną odpowiedzialnością proponujemy Państwu zawieszki złote na łańcuszek, które mogą stanowić formę prezentu dla ważnych i bliskich osób. Taki upominek jest zawsze dobrym pomysłem, a jednocześnie stanowi oznakę szacunku i uznania dla osoby obdarowywanej. Taka pamiątka na długie lata zawsze przywodzi na myśl wspaniałe wspomnienia. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym zespołem Obsługi Klienta.

OBSŁUGA KLIENTA
O NAS
PORADNIKI
CENNIK SKUPU ZŁOTA
Złoto próby Cena za 1 gr
0.999 24kt254.00 zł
0.986 23kt251.00 zł
0.916 22kt232.00 zł
0.900 21kt229.00 zł
0.750 18kt191.00 zł
0.585 14kt149.00 zł
0.416 10kt106.00 zł
0.375 9kt96.00 zł
0.333 8kt85.00 zł
* -cennik skupu na 2023-12-01 17:48
Zapraszamy do współpracy firmy z branży jubilerskiej i złotniczej.
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY

Copyright by Ciesielscy SpJ 2023
0.14s