Strona główna > Biżuteria > Bransoletki > Bransoletki z serduszkiem

Bransoletki z serduszkiem

270 produktow
FILTRUJ
FILTRY
Dostępne w naszym sklepie z biżuterią - złote i srebrne bransoletki z serduszkami będą doskonałym podarunkiem z okazji rocznicy ślubu, walentynek i urodzin. Asortyment naszego sklepu jubilerskiego Ciesielscy uzupełniamy na bieżąco o bransoletki zakładane na nadgarstek, jak i na kostkę, dopełniając wszelkich starań, aby odpowiadały najnowszym trendom i wysokim wymaganiom Klientów. Sprawdź, jaką wyjątkową biżuterię mamy w swojej ofercie!

produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Wyjątkowe srebrne bransoletki z serduszkiem

Złota i srebrna biżuteria to klasyczny i ponadczasowy podarunek, który można wręczyć na każdą okazję. Naszym Klientom proponujemy srebrne bransoletki z serduszkiem w bardzo atrakcyjnych cenach. Wielbiciele białego i żółtego złota również nie będa zawiedzeni. Oprócz wyrobów ze srebra, w swojej ofercie posiadamy również złote bransoletki z serduszkiem w przystępnych cenach, wykonane z największą starannością i z wysokiej jakości surowców.

Sklep jubilerski Ciesielscy proponuje zarówno złote bransoletki z serduszkiem zakładane na nadgarstek, jak i te, które można nosić na kostce. W zależności od indywidualnych preferencji, łańcuszki srebrnych bransoletek z serduszkiem oferujemy w wersji delikatnej oraz wyrazistej, z podwójnym lub potrójnym splotem. Na wielu, spośród dostępnych w naszym sklepie modeli złotych bransoletek z serduszkiem, można dokonać grawerunku z dowolnym napisem, cytatem, ważną datę, imieniem itp. Dla osób, które szukają biżuterii pasującej na każdą okazję, polecamy produkt, jakim jest srebrna bransoletka z serduszkiem z płaskimi elementami dekoracyjnymi, dostępnymi w dwóch kolorach. Chcąc się wyróżnić i podkreślić indywidualny styl, warto zwrócić uwagę na ten produkt, jakim jest złota bransoletka z sercem, która może zawierać zarówno elementy płaskie, jak i wiszące. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

0s

Śledz nas na: facebook Instagram
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez naszej zgody zabronione.
Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
0.77s