OK, Zamknij
Strona główna > Dewocjonalia > Aniołki > Aniołki na chrzest

Aniołki na chrzest


81 produktow
FILTRUJ
oprogramowanie dla sklepw jubilerskich
Sklep internetowy Jubiler Ciesielscy oferuje piękne aniołki na chrzest w postaci biżuterii, która sprawdzi się przez całe życie ochrzczonego dziecka. Proponujemy łańcuszki z uroczymi zawieszkami o różnych kształtach, kolczyki dla starszych dziewczynek, a nawet agrafki i obrazki wykonane ze srebra. To doskonały pomysł na prezent. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.
produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Biżuteria dla dzieci ze sklepu internetowego Jubiler Ciesielscy

Aniołki na chrzest, które znajdują się w ofercie sklepu internetowego Jubiler Ciesielski, występują w kilku wersjach. Najczęściej wybieranym rodzajem biżuterii w tej kategorii są zawieszki do naszyjników, które występują w postaci mniejszych i większych ozdób o różnych kształtach. Niektóre aniołki są proste, gładkie i bardzo skromne (występują np. w formie płaskiej blaszki), a inne bogato zdobione, przypominające małe figurki o bardzo drobnych elementach. Świetnie wygląda również ażurowy anioł typu celebrytka.

Wszystkie dostępne u nas aniołki na chrzest to świetna forma pamiątki, która ze względu na dobrą jakość wykonania posłuży obdarowanej osobie przez wiele lat, nie zmieniając wyglądu i nie niszcząc się. Gwarantujemy, że w toku produkcji zawieszek, bransoletek, kolczyków i obrazków korzystamy z wysokiej próby kruszców, co przekłada się na delikatność i staranność wykonania poszczególnych ozdób. Sprawdzą się one nie tylko na chrzest, ale także na komunię oraz prezent okolicznościowy.

W kategorii aniołków na chrzest dostępna jest nie tylko na klasyczna biżuteria – naszyjniki i kolczyki – ale również agrafki z motywem skrzydeł czy obrazki, które można postawić w dziecięcym pokoju. To doskonała alternatywa dla typowych prezentów. Złotą agrafkę ze złota o próbie 585 z małą zawieszką w postaci aniołka można przypiąć do ubrania, a także potraktować jak ozdobę wózka czy kocyka (ostre elementy powinny znaleźć się poza zasięgiem dziecięcych rączek). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

0s
Zapraszamy do współpracy firmy z branży jubilerskiej i złotniczej.
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY

Copyright by Ciesielscy SpJ 2023
1.45s