Strona główna > Dewocjonalia > Aniołki > Aniołki na Komunię Świętą

Aniołki na Komunię Świętą

52 produktow
FILTRUJ
oprogramowanie dla sklepw jubilerskich
Sklep internetowy Jubiler Ciesielscy oferuje aniołki na komunię w postaci klasycznej, ponadczasowej biżuterii, która sprawdzi się w toku długoletniej eksploatacji. Proponujemy łańcuszki z zawieszkami o różnych kształtach, kolczyki, a nawet srebrne obrazki, które można postawić w dziecięcym pokoju. To doskonały pomysł na prezent w dniu pierwszej komunii świętej.
produktów na stronie: 12 24 48 96
sortowanie:
rozmiar foto: małe średnie duże

Biżuteria na prezent komunijny

Aniołki komunijne, które można znaleźć w ofercie sklepu internetowego Jubiler Ciesielscy, są dostępne w kilku wersjach. Najpopularniejsze w tej kategorii są zawieszki do naszyjników, które występują w różnych kształtach. Proponujemy mniejsze i większe motywy. Niektóre występują w formie płaskiej blaszki, a inne przypominają bogato zdobione figurki. Dziewczynkom przystępującym do komunii na pewno spodobają się nie tylko klasyczne aniołki, ale i skrzydła czy naszyjniki typu celebrytka, które są hitem kilku ostatnich sezonów.

Takie aniołki na komunię to ponadczasowa forma pamiątki. Biżuteria od Jubiler Ciesielscy, ze względu na jakość wykonania, posłuży każdej obdarowanej osobie przez wiele lat, nie zmieniając swojego wyglądu i nie niszcząc się. Wszystkie zawieszki, kolczyki i obrazki dostępne w asortymencie sklepu powstają z wysokiej kruszców o wysokiej próbie – złota próby 585 i srebra próby 925. Przekłada się to na solidność oraz staranność wykonania poszczególnych ozdób, które doskonale sprawdzą się jako prezent.

Wśród aniołków komunijnych dostępne są nie tylko zawieszki o klasycznych kształtach, ale również obrazki, które można postawić w pokoju dziecka. To doskonała alternatywa dla oklepanych prezentów, która sprawdzi się szczególnie w przypadku dzieci nieprzepadających za biżuterią. Dziewczynki z pewnością ucieszą się z kolczyków – polecamy te w kształcie sztyftów, które stanowią bardzo efektowną ozdobę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną kolekcją wyrobów z tej kategorii.

0s

Ciesielscy SpJ
Al.Niepodleglosci 6
39-300 Mielec , Polska
NIP 817-205-59-71
( zobacz na mapie )
tel +48 17 780 55 56

Zapraszamy do współpracy firmy z branży jubilerskiej i złotniczej.
Hurtownia biżuterii złotej i srebrnej
Jubiler CIESIELSCY

Copyright by Ciesielscy SpJ 2024
2.23s