Biżuteryjny Savoir-Vivre

Zegarek, brelok czy łańcuszek – jaki prezent ucieszy Babcię i Dziadka?

11 stycznia 2021
dziadkowie2

Jak wzbudzić wzruszenie na twarzy Babci i Dziadka z okazji zbliżającego się ich święta? Z pewnością upominek w tych szczególnych dniach będzie miłym, szczerym i docenionym gestem. Co jednak najlepiej sprawdzi się w formie podarunku – zegarek, brelok, czy łańcuszek?

Zegarek w formie upominku

Dla kogo zegarek będzie najlepszym prezentem? W zależności od charakteru i osobistych upodobań, jak i stylu, może wpasować się w gust zarówno Babci, jak i Dziadka. Taka forma biżuterii będzie eleganckim dodatkiem. Mowa tutaj o modelach umocowanych na bransolecie, ale również na pasku.

Pierwsza wersja jest bardzo okazała, zdecydowanie lepiej prezentująca się na męskim nadgarstku. Z kolei zegarki z paskiem to modele wytworne, skupiające uwagę na eksponowanej tarczy i kunszcie jej wykonania. Dla Babć i Dziadków, których wzrok może już nieco zawodzić, z pewnością świetnym rozwiązaniem będą zegarki o wyrazistych wskazówkach i kontrastujących kolorach cyfr znacznie ułatwiających odczytanie konkretnej godziny. Starsze pokolenie zdecydowanie bardziej ceni sobie modele zegarków analogowych niż cyfrowych. Te pierwsze są tradycyjne, wzbudzają większy sentyment, ale i mają swój niepowtarzalny styl oraz charakter, znacznie bliższy sercom Babć i Dziadków. Z pewnością zegarek będzie trafionym prezentem dla obojga.

 

Zegarek ATLANTIC SEAHUNTER 71360 43 23 Model: MZG71360 Zegarek ATLANTIC

Zegarek ATLANTIC SEAHUNTER 71360 43 23
Model: MZG71360
Zegarek ATLANTIC

Brelok na prezent

Czy brelok jest dobrym pomysłem na upominek? Jak najbardziej! Taki podarunek, mimo swojego niewielkiego rozmiaru, jest bardzo praktyczny i niezwykle przydatny. Spełni się w roli breloka do kluczy, ale i innych drobnych przedmiotów. Breloki sprawdzają się również jako ozdobne elementy do torebki lub portfela. Można je zastosować także jako elementy dekoracyjne w postaci przypinki do szafki. Inspiracje ograniczane są wyłącznie własną wyobraźnią.

Warto zastanowić się nad tym, jaki breloczek byłby najbardziej odpowiedni dla Babci i Dziadka. Wiele z dostępnych modeli jest bardzo kreatywnych, o czym świadczy chociażby zamontowanie kompasu w centralnej części breloka, który może także pomóc odnaleźć się w terenie. Idealny będzie również brelok z grawerem, czyli upominek personalizowany, ze specjalną dedykacją. Dostępnych jest wiele pięknych i oryginalnych wzorów. Ważne jednak, aby pamiętać o jakości takiego breloka, dzięki czemu sprawdzi się on w każdych okolicznościach.

 

Brelok stalowy kompas dla podróżnika Model: TBE16 Bizuteria ze stali

Brelok stalowy kompas dla podróżnika
Model: TBE16
Bizuteria ze stali

Łańcuszek dla Dziadków

Zarówno Babcia, jak i Dziadek ucieszą się z dobrze dobranych i wyselekcjonowanych dodatków w postaci biżuterii. Najbardziej uniwersalnym jest oczywiście złoty łańcuszek. Jest to upominek najczęściej wybierany dla kobiet, gdyż przedstawicielki płci pięknej bardziej cenią sobie tego typu dodatki do swoich kreacji.

Łańcuszki wykonane ze złota mogą przybierać różne sploty, zawierać drobne akcenty w postaci białego lub różowego złota, a to wpływa na ich wartość, jak i walory wizualne. Łańcuszki o delikatniejszej strukturze są bardziej subtelne, dlatego wzbudzą radość na twarzach wszystkich obdarowanych nimi Babć. Z kolei łańcuszki o bardziej masywnej strukturze, z prostokątnymi i wyrazistymi ogniwami, zadowolą każdego Dziadka preferującego ekspresyjny, modny styl.

Złoty łańcuszek ankier z regulacją Model: LA546 Biżuteria złota pr 0.333

Złoty łańcuszek ankier z regulacją
Model: LA546
Biżuteria złota pr 0.333

 

Propozycji prezentów dla Babci i Dziadka jest naprawdę wiele. Warto jednak pamiętać, że zarówno zegarek, brelok, jak i łańcuszek są rozwiązaniami praktycznymi, pięknymi i cennymi. Spełnią się zatem w swojej roli prezentu godnego naszych kochanych przedstawicieli pokolenia Seniorów. 

 

Podobne artykuły
Brak komentarzy