Biżuteria

Zaręczyny jak z bajki. Przegląd najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych

30 września 2019
źródło: Adobe Stock

źródło: Adobe Stock

Jesienna aura jest niezwykle romantyczna – to idealny wręcz czas dla zakochanych. Wieczorne wyjścia do kina na poruszający film, długie rozmowy przy ulubionej muzyce, pyszne kolacje przy delikatnym świetle i spacery wśród kolorowych liści – wszystkie te okoliczności sprzyjają wyznawaniu uczuć najukochańszej osobie.
Nic więc dziwnego, że sporo zakochanych par postanawia zaręczyć się właśnie jesienią – dlatego też w dzisiejszym wpisie podpowiemy, na jakie pierścionki zaręczynowe się zdecydować, aby wzbudziły one zachwyt i niemałe wzruszenie.

1. Pierścionek z żółtego złota z cyrkonią

1

Na ten pierścionek zaręczynowy zdecydowanie warto zwrócić uwagę – zwłaszcza dlatego, że jest on tak samo klasyczny, co nieoczywisty. Jak bowiem wyjaśniamy na naszej stronie internetowej, żółte złoto to symbol doskonałości, siły i piękna. Podane jednak w takiej formie, jaką proponujemy naszym klientom, zachwyca ono skromnością, subtelnością i niebywałą elegancją. Błyszcząca powierzchnia pierścionka wspaniale współgra tu z nieskazitelną, delikatną cyrkonią, otoczoną łagodnymi paseczkami złota. Wobec takiego wzoru nie można być obojętnym!

2. Pierścionek zaręczynowy SUSANE

2

Propozycja nieco podobna do tej, którą opisujemy powyżej, jednak bardziej odważna – choć tak samo ujmująca. Pierścionek zaręczynowy SUSANE wykonany został z białego oraz żółtego złota, a wysadzany jest przepięknymi cyrkoniami. Powierzchnia biżuterii imponuje idealnym połyskiem, jest przy tym trwała i wytrzymała – również na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Jeśli zatem poszukujecie produktu, który przy Waszej wybrance będzie już na zawsze, za każdym razem prezentując się bardzo efektownie, koniecznie powinniście nabyć ten właśnie produkt.

3. Subtelny pierścionek zaręczynowy z białego złota

3

Rekomendowany przez nas pierścionek zaręczynowy z białego złota to rozwiązanie idealne, jeśli ukochana osoba gustuje w lekkiej, skromnej, subtelnej biżuterii, która dopracowana została z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Polecany również na Walentynki, na pewno urzeknie unikatowym designem zainspirowany klasyczną, ponadprzeciętną estetyką.

4. Pierścionek zaręczynowy oprawa a la KWIAT

4

Pierścionek zaręczynowy z gustownym kwiecistym motywem z pewnością spodoba się osobom radosnym, pewnym siebie, cieszącym się z każdej chwili, uwielbiającym kontakt z przyrodą i unikającym nudy. To wariant doskonały dla wszystkich, którzy cenią prostą, ale elegancką biżuterię, która zawsze wygląda lśniąco i subtelnie.

A który pierścionek najbardziej przypadł Wam do gustu? Jesteśmy ciekawi Waszych wyborów! Pamiętajcie też, że pod tym adresem znajdziecie więcej propozycji, które również zasługują na uwagę!

 

Podobne artykuły
Brak komentarzy