Biżuteria Dla niej i dla niego Polecane

Co wygrawerować na obrączkach ślubnych?

22 kwietnia 2020
źródło: Adobe Stock

źródło: Adobe Stock

Grawerowanie obrączek ślubnych to usługa coraz częściej uznawana za obowiązkową. Jaki grawer warto jednak wybrać? Jeśli zadajecie sobie podobne pytanie, przeczytajcie poniższy tekst. Zawarliśmy w nim propozycje grawerów wpisujących się w obowiązujące trendy oraz zupełnie oryginalne rozwiązania. Na końcu wpisu znajdziecie też kilka cennych porad. 

Popularne rozwiązania

Zanim przejdziemy do zaprezentowania popularnych i oryginalnych grawerów na obrączkach ślubnych, chcemy zwrócić uwagę na ważną kwestię. Przed wyborem konkretnego projektu upewnijcie się, że jest on zgodny z Waszymi preferencjami oraz wyczuciem estetyki. Inspiracje czerpane z mediów społecznościowych oraz wskazówki udzielane przez znajomych mogą okazać się pomocne, ale ostateczna decyzja powinna należeć wyłącznie do Was. 

Obrączki ślubne klasyczne z diamentowanymi liniami z żółtego złota OB68/W1

Obrączki ślubne klasyczne z diamentowanymi liniami z żółtego złota OB68/W1

Jakie grawery są najpopularniejsze? Przyszli małżonkowie bardzo często decydują się na wygrawerowanie na obrączkach daty ślubu lub pierwszego spotkania. Równie popularne są połączenia składające się z daty i imion zakochanych bądź daty i symbolu miłości. Na obrączkach grawerowane są także wyznania w rodzimym lub obcym języku albo krótkie hasła, które mogą być prawidłowe zinterpretowane tylko przez Młodą Parę. 

Muzyczne inspiracje czy odrobina humoru?

Wasi znajomi oraz rodzina mogą potwierdzić, że jesteście parą, która ma własny styl i lubi się wyróżniać? Zamiast tradycyjnego graweru w postaci dat, imion, miłosnych wyznań czy symboli wybierzcie coś naprawdę oryginalnego. Inspiracji poszukajcie w Waszym codziennym życiu. Zastanówcie się, co sprawia Wam największą radość i w jakich sytuacjach odczuwacie wewnętrzny spokój.

Obrączki ślubne z żółtego złota OB532/W1

Obrączki ślubne z żółtego złota OB532/W1

Jeśli macie swoją ulubioną piosenkę, która towarzyszy Wam podczas najważniejszych chwil, wykorzystajcie fragment jej tekstu. Istnieje takie miejsce, gdzie czujecie się po prostu sobą? Niech jego współrzędne geograficzne pojawią się na Waszych obrączkach. A może podchodzicie do życia z dystansem i zarażacie innych pozytywną energią? Zastanówcie się nad grawerem w postaci zabawnego tekstu, z którym wiąże się niezwykła historia.

Dodatkowe porady 

  • Aby Wasze obrączki zachowały elegancki wygląd na dłużej, pamiętajcie o ich odpowiednim czyszczeniu i przechowywaniu. Porady dotyczące dbania o obrączki znajdziecie tutaj
  • Spersonalizowane obrączki wymagają naprawdę oryginalnej oprawy. Jeśli zastanawiacie się, jak efektownie podać je do ołtarza, zapoznajcie się z tym wpisem.
  • Ostatnią poradę kierujemy wyłącznie do przyszłej Panny Młodej. Pamiętaj, że obrączka będzie wyglądała jeszcze ciekawej, gdy zestawisz ją z odpowiednią biżuterią. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj

Podobne artykuły
Brak komentarzy