Dla niej i dla niego Trendy

Wybieramy świąteczny prezent dla męża

16 grudnia 2016
sarsmis, fotolia.com, #70190715

sarsmis, fotolia.com, #70190715

Ile kobiet zastanawia się co roku przed świętami nad prezentem dla swojego męża? Pierwsze lata związku to głowa pełna pomysłów na podarunki. Każdy kolejny rok wiąże się z jednym prezentem z listy mniej. Mówi się, że mężczyźni mają w tej kwestii łatwiej – wystarczy, że udadzą się do sklepu jubilerskiego, a wyjdą z niego z prezentem, który na pewno spodoba się ukochanej. My zapewniamy dziś – z prezentami dla panów jest podobnie! Postaramy się dziś Was do tego przekonać.

 

  1. Kup mu zegarek!

Twój mąż to stylowy mężczyzna, który ceni sobie gadżety w dobrym guście? Kup mu zegarek. Taki upominek nie tylko będzie pięknie się prezentował na męskim przegubie, ale będzie też praktyczny. Pozwoli nie spóźnić się do pracy czy zdążyć na spotkanie biznesowe. W zależności od tego, jaki styl ma Twój mąż, możesz kupić zegarek na bransoletce lub skórzanym pasku. Istnieją również modele gumowe, dla fanów sportu. Decyzja należy do Ciebie.

 

GianlucaCiroTancredi, fotolia.com, #95509660

GianlucaCiroTancredi, fotolia.com, #95509660

 

2. Spinki do mankietów

Doskonały pomysł na prezent pod choinkę. Jeżeli Twój mąż często nosi koszule, a nie ma jeszcze spinek do mankietów, to najwyższy czas, by wreszcie mu je kupić. To elegancki gadżet, który kojarzy się jedynie ze strojem pana młodego w dniu ślubu. Tymczasem spinki mogą być noszone przy wielu innych okazjach. Oprócz tego mężowi można wręczyć też spinkę do krawata. Zasada podobna jak w przypadku mankietów – okazji do noszenia jest więcej.

 

Spinki złote / 1754 zł

Spinki złote / 1754 zł

 

3. Krzyżyk 

Kobiety często noszą na szyi krzyżyk lub medalik. Znacznie rzadziej zakładają je jednak mężczyźni. Można więc skorzystać z okazji i kupić go mężowi. Srebrne czy złote krzyżyki mogą być noszone także pod koszulą, tak, że widoczny będzie tylko łańcuszek. To na pewno dobry prezent dla kogoś, kto nie nosił nigdy krzyżyka na szyi.

 

Jeśli nadal nie masz pomysłu – zajrzyj do naszego sklepu na www.allezloto.pl. Tam na pewno znajdziesz idealny prezent dla swojego ukochanego! Allezłoto życzy udanych zakupów!

Podobne artykuły
Brak komentarzy