Trendy

Trendy w biżuterii na 2017 rok

10 stycznia 2017
Coka, fotolia.com, #81051481

Coka, fotolia.com, #81051481

Rok 2017 powitał nas blichtrem i ekstrawagancją. Przede wszystkim w stroju i w makijażu, ale także w biżuterii. Czego możemy spodziewać się po dodatkach w rozpoczętym właśnie roku?

 

Egzotyka na pierwszym miejscu

Ma być różnorodnie, kolorowo – zero zgody na monotonię! Na topie będą perły, kolorowe kamienie, a także motywy zwierzęce – bransoletki lub naszyjniki z motywam węża czy ptaka będą cieszyć się wyjątkową popularnością. Kształt liści tropikalnych drzew czy kwiatów? Jak najbardziej! Możesz śmiało próbować, mieszać kolory i wzory. W tym sezonie stawiamy na egzotykę!

 

Valua Vitaly, fotolia.com, #127413885

Valua Vitaly, fotolia.com, #127413885

 

Złoty pierścionek na szczęście

W tym sezonie projektanci szczególną uwagę zwrócili na dłonie. Pierścionków może być więc dużo – nawet po kilka na jednym palcu. Nieważne, czy są wykonane z metali szlachetnych czy ze sztucznych tworzyw – można je dowolnie zestawiać ze sobą. Zakładane są nawet na rękawiczki – ważne jedynie, by były odpowiednich rozmiarów. Podobnie jest z bransoletkami – można łączyć ze sobą koraliki, cienkie sznurki, złote lub srebrne łańcuszki czy plastikowe obręcze. W 2017 dłonie to miszmasz i różnorodność.

 a

Styl boho pełen wdzięku

Styl boho to plecionki, rzemyki, skórzane akcesoria. Świetnie wpasowują się w niego wszelkie elementy biżuterii hand-made, ale także te z sieciówek. Wiszące, długie kolczyki, chokery czy skórzane bransoletki noszone nie na przegubie, ale na wysokości ramienia. Dodadzą uroku, wdzięku, sprawią, że codzienna stylizacja stanie się… bardziej boho!

 

allafalkovskaya, fotolia.com, #129909847

allafalkovskaya, fotolia.com, #129909847

 

Mini i maxi 

To dwa najpopularniejsze obecnie zestawienia. Biżuteria XL rywalizuje z tą w rozmiarze XS. Ogromne naszyjniki spotykają się na wybiegach z minimalistycznymi łańcuszkami, pierścienie wysadzane brylantami stają naprzeciw delikatnych kółeczek z oczkiem. W 2017 roku przebierać będzie można w każdym typie biżuterii mini i maxi – trendy pozwalają mieszać jedne z drugimi. Minimalizm sprawdzi się jednak w przypadku wyboru pierścionka na zaręczyny. Klasyczne pierścionki zaręczynowe nie wychodzą z mody, co więcej – projektanci stawiają na nie coraz częściej. Zamiast wymyślnych kształtów i kolorów wśród pierścionków zaręczynowych króluje tradycja. Ma być prosto i ze smakiem.

 

Po te i inne elementy biżuterii serdecznie zapraszamy do naszego sklepu na www.allezloto.pl.

Podobne artykuły
Brak komentarzy