Polecane Trendy

Szykując się na wydział – biżuteria dla studentek

27 września 2016
igorsinkov, fotolia.com, #120836521

igorsinkov, fotolia.com, #120836521

Mówi się, że uniwersytet to istny dom mody. Studentki, mimo że ich budżet przeważnie jest dość okrojony, potrafią ubrać się modnie, zgodnie z najnowszymi trendami. Czy to samo tyczy się dobieranej przez nie biżuterii?

 

Czy biżuteria może być niemodna? To zależy. Z pewnością złoto i srebro są uniwersalne, dobre zarówno dla nastolatki, jak i dla seniorki rodu. I tak na przykład każda kobieta może założyć na szyję łańcuszek z wisiorkiem czy wkręcane, delikatne kolczyki. Jednak trzeba przyznać, że istnieje pewien rodzaj biżuterii, który jednym przystoi, a innym już nie. Dobrym przykładem są kolorowe bransoletki z koralików. Często można kupić je u jubilera – mają elementy z prawdziwego złota czy srebra, także i z nich wykonane zapięcia. Jednak zdecydowanie częściej wybierają je młode kobiety niż panie w dojrzałym wieku.

 

Bransoletka srebrna / 104 zł

Bransoletka srebrna / 104 zł

 

Uczelniana rewia mody

Najnowsze trendy w biżuterii da się zauważyć u studentek. Tak jak już wspominaliśmy, uczennice uniwersytetów może i nie należą do najbogatszych, ale jeśli mają możliwość wyboru biżuterii dla siebie, zawsze wiedzą, co w jubilerskim świecie piszczy i jakie modele są najmodniejsze. Na wydziałach uczelni wyższych możemy zatem zobaczyć, co się nosi. Studentki często zakładają również dodatki w stylu vintage – pierścionek po babci i kolczyki z młodości mamy są świetnym dopełnieniem stylizacji.

 

JackF, fotolia.com, #120764943

JackF, fotolia.com, #120764943

 

Za wyniki w nauce

Biżuteria to także częsty prezent na obronę pracy licencjackiej lub magisterskiej. Bywa, że wręcza się ją również z okazji absolutorium. Studentki z wielką chęcią ją przyjmują. Taki prezent na zwieńczenie kilku lat ciężkiej nauki na uniwersytecie jest zawsze stosowny. Jeśli szukasz więc prezentu, który będzie nadawał się dla młodej kobiety (i nie tylko), zapraszamy do naszego sklepu www.allezloto.pl. Pragniemy zaznaczyć, że znajdziecie u nas nie tylko ozdoby dla kobiet, ale także biżuterię męską złotą lub srebrną. Serdecznie zachęcamy do zakupów!

Podobne artykuły
Brak komentarzy