Dla niej i dla niego Trendy

Serduszka na każdym kroku, czyli biżuteria na walentynki

3 lutego 2017
berkut_34, fotolia.com, #119085316

berkut_34, fotolia.com, #119085316

Nie jest sługą, trafia się do niego przez żołądek, spada z niego kamień, a według jednej ze znanych piosenek puka w rytmie cha-cha. Serce! Już niebawem na ulicach zobaczymy je na każdym kroku. Zbliżają się walentynki! Panowie, czy macie już prezenty dla wybranek swoich… serc?

 

Pierścionki 

Warto od razu zaznaczyć, że pierścionek zaręczynowy z serduszkiem nie jest najlepszym pomysłem – warto, żeby ten krążek, który wręczymy w momencie zaręczyn, był uniwersalny i nadawał się do noszenia przez wiele lat, nie tylko, dopóki wybranka jest jeszcze bardzo młoda. Z drugiej strony wiadomo, że serce to symbol miłości – jakim kształtem da się lepiej ją wyrazić? Pierścionki z serduszkami zamiast oczka cieszą się popularnością wśród młodych kobiet. Można za to znaleźć ich prawdziwe multum – począwszy od szukania w sieciówkach, skończywszy na najlepszych sklepach jubilerskich. Może być to blaszka w kształcie serca, kryształki Swarovskiego ułożone w ten symbol czy po prostu kawałek metalu wygięty w taki sposób i zaczepiony o kółeczko na palec.

 

www.allezloto.pl / 560 zł

www.allezloto.pl / 560 zł

 

Kolczyki 

Kolczyki w kształcie serduszek ma w swojej szkatułce chyba każda kobieta. Nie ma wieku, w którym byłyby nieodpowiednie. Można więc śmiało uznać, że to pomysł na prezent i dla siostry, i dla mamy, i dla babci. Dobrze prezentują się zarówno w wersji wiszącej, jak i zaciskanej na zatyczkę. Gładkie, z cyrkoniami czy z koralami – ważne, że serduszka!

 

Serduszko na łańcuszku 

Bardzo popularna wersja. Serduszka noszone są przez panie (ale i przez panów) równie często co medaliki i krzyżyki. Co ciekawe, serduszka są często wręczanym prezentem nie tylko na walentynki – choć w to święto są najpopularniejsze, zwłaszcza wersja „łamana”, do podzielenia się z ukochaną osobą. Serduszko jest częstym dodatkiem do złotych łańcuszków na chrzest dla dziewczynek. W dorosłości na pewno chętnie będzie je nosić.

 

 sonyachny, fotolia.com, #99325923

sonyachny, fotolia.com, #99325923

 

A tych, którzy szukają biżuterii na walentynki, chrzest czy jakąkolwiek inną okazję, zapraszamy do naszego sklepu na www.allezloto.pl.

Podobne artykuły
Brak komentarzy