Dla niej i dla niego

Romantyczne zaręczyny podczas urlopu. Jak je zorganizować?

3 sierpnia 2020
źródło: Adobe Stock

źródło: Adobe Stock

Chcesz poprosić ukochaną o rękę podczas wspólnych wakacji? Sprawdź, co powinieneś zrobić, żeby pozytywnie ją zaskoczyć i wywołać szczere wzruszenie. 

Opracuj plan działania

Mimo że budowaniu związku towarzyszy wiele nieprzewidzianych sytuacji i nagłych zwrotów akcji, w tym procesie nie może zabraknąć miejsca na przemyślane, zaplanowane działanie. Pierwszym wydarzeniem, które wymaga sporządzenia dokładnego planu oraz postępowania według określonych zasad, są właśnie zaręczyny. 

Złoty pierścionek z rubinem idealny na zaręczyny Model: BPI3077 Biżuteria złota pr 0.585 z brylantami

Złoty pierścionek z rubinem idealny na zaręczyny
Model: BPI3077
Biżuteria złota pr 0.585 z brylantami

Jeśli czujesz, że spotykasz się z kobietą swojego życia i chcesz wykorzystać wspólny urlop, żeby poprosić ją o rękę, zacznij od przygotowania planu. Zastanów się, jakie możliwości oferują miejsca, w których będziecie odpoczywać. Wybierz najlepszą porę dnia i zdecyduj, czy chciałbyś, aby oświadczyny były zorganizowane w określonym stylu, czy też miały swobodny charakter. 

Poproś o pomoc bliskie osoby

Jeśli wyruszacie na wakacje razem ze znajomymi lub członkami rodziny, poproś ich o pomoc w realizacji opracowanego planu. Dzięki obecności ważnych dla Was osób znacznie łatwiej będzie Ci uniknąć przewidywalności i prawdziwie zaskoczyć ukochaną. Bliscy mogą okazać się również solidnym wsparciem, pomagając Ci pozbyć się stresu i dodając pewności siebie. 

Klasyczny pierścionek zaręczynowy z brylantem Model: BPI2626 Biżuteria złota pr 0.585 z brylantami

Klasyczny pierścionek zaręczynowy z brylantem
Model: BPI2626
Biżuteria złota pr 0.585 z brylantami

Będą także nieocenioną pomocą w przygotowaniu romantycznej scenerii. Gdy Ty będziesz spacerował z ukochaną po plaży, znajomi w tym czasie zajmą się ozdabianiem miejsca, do którego ją zaprowadzisz i dopinaniu elementów planu na ostatni guzik. Wykonają też kilka zdjęć, dzięki czemu nawet po wielu latach będziecie mogli wspominać tę okazję z uśmiechem na twarzy. 

Nieustannie myśl o ukochanej

W czasie sporządzania planu, wybierania idealnego pierścionka zaręczynowego, ustalania szczegółów realizacji i wymiany doświadczeń z bliskimi osobami nieustannie myśl o swojej drugiej połówce. Postaraj się, żeby klimat panujący podczas oświadczyn wpisywał się w jej preferencje oraz nie powodował zakłopotania czy dodatkowego stresu. Dzięki temu poczuje się naprawdę wyjątkowo i bez żadnych przeszkód będzie mogła cieszyć się tym dniem. 

Złoty pierścionek markiza z szafirem na zaręczyny Model: BPI3075 Biżuteria złota pr 0.585 z brylantami

Złoty pierścionek markiza z szafirem na zaręczyny
Model: BPI3075
Biżuteria złota pr 0.585 z brylantami

Podsumowując, przygotowania do zaręczyn rozpocznij od sporządzenia planu. Ustal, gdzie i o jakiej porze poprosisz ukochaną o rękę, zaaranżuj scenerię odpowiadającą jej wyczuciu estetyki i poproś o pomoc bliskie osoby. Spraw, żeby oprawa wydarzenia była romantyczna oraz oddziaływała na emocje. Dodaj coś wyjątkowego od siebie i nie bój się być oryginalnym. 

Podobne artykuły
Brak komentarzy