Trendy

Jak przegonić nudę z garderoby?

22 grudnia 2020
źródło: Adobe Stock

źródło: Adobe Stock

Masz wrażenie, że od pewnego czasu wszystkie Twoje stylizacje wyglądają identycznie? Szukasz sposobu na przegonienie nudy z garderoby? My go znamy i chętnie się nim z Tobą podzielimy. 

Dodatki o wielkiej mocy

Co sprawia, że nawet przewidywalna i zbudowana według określonego schematu stylizacja zyskuje oryginalny charakter? Dlaczego nie można oderwać oczu od stroju, który składa się ze znanych i podobnych do siebie elementów? Tym, co pozwala zadecydować o wydźwięku całości i stanowi powiew świeżości, jest biżuteria. Dzięki niej przypadkowo łączone ze sobą elementy wyglądają harmonijnie, a te pieczołowicie zestawiane – sprawiają wrażenie, jakby ułożono je obok siebie bez najmniejszego trudu i z dużą lekkością

Zegarek ATLANTIC SEABREEZE 21355 45 31 Model: MZG21355A Zegarek ATLANTIC

Zegarek ATLANTIC SEABREEZE 21355 45 31
Model: MZG21355A
Zegarek ATLANTIC

Czy każda biżuteria ma niesamowitą moc? My dostrzegamy ją głównie w dodatkach, które bronią się perfekcyjnym wykonaniem i ponadczasową estetyką. Zaliczamy do nich m.in. 

  • złote zegarki na bransolecie
  • gładkie kolczyki z białego złota
  • bransoletki z zawieszkami 
  • delikatne naszyjniki celebrytki

Ta lista jest znacznie dłuższa i pozostaje otwarta. Możesz zatem śmiało dopisywać do niej własne propozycje, które skutecznie powstrzymują nudę przed wtargnięciem do szafy. 

Baw się i eksperymentuj

Polecamy zatem, żebyś w trakcie wolnego dnia w skupieniu przejrzała wszystkie ozdoby, jakie kryją się w szkatułkach. Skup się zarówno na tych, które nosisz niemal każdego dnia, jak i tych zakładanych wyłącznie na specjalne okazje. Przyglądając się im wnikliwie, spróbuj wyobrazić sobie, do jakich stylizacji mogłyby pasować. Które z nich mogłabyś połączyć np. z białą koszulą i jeansami, a które z elegancką sukienką noszoną do pracy? 

Kolczyki z białego złota koła klasyka 39mm Model: KL409F

Kolczyki z białego złota koła klasyka 39mm
Model: KL409F

A teraz postaraj się zmodyfikować stworzone w wyobraźni duety. Pomyśl, z jaką ozdobą do tej pory nie byłabyś w stanie połączyć klasycznej małej czarnej i letniego kombinezonu. Czy w Twojej głowie pojawiły się zupełnie szalone wizje i obawiasz się, że ten efekt mógłby być jeszcze silniejszy w rzeczywistości? Sprawdź, czy naprawdę masz rację. Przygotuj kilka ulubionych stylizacji, a następnie wzbogać je tymi nieoczywistymi dodatkami. Czy naprawdę wyglądają one tak chaotycznie? A może dopiero teraz dostrzegłaś, że genialnie do siebie pasują? 

Nie poprzestawaj na kilku próbach. Baw się i eksperymentuj nieustannie. Sprawdzaj, jak poszczególne dodatki mogą odmienić charakter stroju albo idealnie się do niego dopasować. Wypracuj własny sposób na przegonienie nudy z garderoby przy pomocy biżuterii i pochwal się efektami w komentarzu.

Podobne artykuły
Brak komentarzy