Biżuteria

Przegląd najpopularniejszej męskiej biżuterii

31 sierpnia 2019
źródło: Adobe Stock

źródło: Adobe Stock

Na naszym blogu zazwyczaj piszemy o biżuterii damskiej, jednak również biżuteria męska zasługuje na uwagę. Może ona być bowiem wyjątkowo efektowna, a przy tym schludna i zdecydowanie daleka od patosu oraz przepychu. Szukając ciekawych opcji na prezent dla panów, zwrócić uwagę należy m.in. na (nie tylko) stalowe bransoletki, eleganckie zegarki, klasyczne sygnety, a także złote zawieszki. Najciekawsze warianty opisujemy w kolejnych akapitach.

1. Zegarki

zegarek-atlantic-sealine-quartz-chronographzegar-MD-MZG-62455-A_1-800-600_1-1-wm

Zegarek powinien być nie tylko funkcjonalny, ale też estetyczny i stylowy. Co więcej, musi być on również uniwersalny, aby pasował do każdego rodzaju stylizacji. Ważne zatem, aby jego design był prosty, ale nie banalny, stanowiąc idealne dopełnienie zarówno stroju wieczorowego, jak i sportowego, czy tak zwanego „casual”. Zdając sobie z tego sprawę, oferujemy wyłącznie najwyższej jakości zegarki, stworzone przez doświadczonych, zaufanych producentów – takie, jak na przykład pozłacany ATLANTIC SEALINE QUARTZ CHRONOGRAPH, wytrzymały i trwały ATLANTIC SEALINE oraz klasyczny, ale przy tym nowoczesny ATLANTIC SEAHUNTER. Precyzja działania została tu połączona z ponadprzeciętną estetyką, czyniąc z proponowanych przez nas zegarków produkt z najwyższej półki.

2. Zawieszki

zloty-krzyzyk-meski-na-papirusie-585-MD-ZA-1573-_1-800-600_1-1-wm

Moda męska to również łańcuszki, wzbogacone o interesującą, niebanalną, unikatową zawieszkę. Ciekawie prezentują się między innymi zawieszki wykonane z żółtego złota – proste, bez zbędnych zdobień i przesadnej ornamentyki, o błyszczącej lub matowej powierzchni. Symboli, w których gustują panowie, jest naprawdę wiele, ale najbardziej popularny jest motyw krzyża. Warto więc zwrócić uwagę na takie zawieszki, jak ta dostępna w naszym sklepie – elegancka, efektowna, ale przy tym schludna i delikatna. Szukając natomiast bardziej minimalistycznych rozwiązań, nabyć można klasyczny złoty krzyżyk, również w całości wykonany z żółtego złota. Złote krzyżyki to zdecydowanie dobry wybór!

3. Bransoletki

bransoletka-zlota-pod-grawer-585-MD-BR-910-_1-800-600_1-1-wm

Bransoletki także cieszą się ogromnym powodzeniem – zwłaszcza te stalowe oraz pozłacane. Ciekawie prezentuje się na przykład bransoletka pod grawer z łańcuszkiem o splocie Pancerka, którą podarować można jako prezent. Oryginalna jest również zdobiona, rodowana złota bransoletka o wyjątkowo błyszczącej powierzchni oraz dwukolorowa bransoletka, wykonana z białego oraz żółtego złota, posiadająca modny motyw grecki. Jeśli natomiast gustujecie w wariantach stalowych, na pewno spodoba się Wam ta propozycja.

Oczywiście, to nie wszystko! Omawiając biżuterię męską, nie można zapomnieć też o sygnetach – o nich więcej napiszemy jednak w kolejnych artykułach.

Podobne artykuły
1 Komentarz
  • Reply Facetembyć 7 lutego 2021 at 19:29

    Co myślicie o różowym złocie w męskiej biżuterii? Mi się osobiście podoba i przymierzam się do kupna jakiegoś łańcuszka wykonanego z tego kruszcu. W Polsce nie zauważyłem męskiej biżuterii wykonanej z tego stopu.