Trendy

Przegląd jesiennych motywów w biżuterii

1 października 2020
źródło: Adobe Stock

źródło: Adobe Stock

Szukasz pomysłu na wypełnienie długich wieczorów? Rozpocznij poszukiwanie dodatków, które pomagają efektownie zwieńczyć jesienne stylizacje oraz oddają niesamowity klimat tej pory roku. Inspiracje dotyczące zakupu biżuterii na jesień znajdziesz poniżej.  

Odlatujące ptaki

O zachodzących zmianach w przyrodzie i konieczności dostosowania się do nich skutecznie przypominają odlatujące do ciepłych krajów ptaki. Tworzone przez nie formacje, najczęściej o kształcie litery „V”, oglądane przez samochodowe szyby lub okna w nadmorskim kurorcie wywołują tęsknotę oraz ciekawość. Ich widok sprawia, że zaczynamy tęsknić za beztroskim, wakacyjnym klimatem, a jednocześnie nie możemy się doczekać, co przyniesie druga część roku. 

Kolczyki złote jaskółki ptaki na sztyfcie Model: KL7142A Biżuteria złota pr 0.585

Kolczyki złote jaskółki ptaki na sztyfcie
Model: KL7142A
Biżuteria złota pr 0.585

Spadające liście

Do najpopularniejszych jesiennych motywów bez wątpienia należą spadające liście. Najpierw zachwycają nas niesamowitymi odcieniami, a następnie jedynym w swoim rodzaju tańcem na wietrze. Zmęczone tą improwizowaną choreografią, kładą się na trawnikach albo chodnikach i sygnalizują, że czas odpocząć. Spacerując po parku, w którym rosną liściaste góry, można mieć pewność, że właśnie rozpoczyna się najlepszy czas na przygotowanie ciała i ducha na przyjście wiosny

Kolczyki złote liście z cyrkoniami na sztyfcie Model: KL8301 Biżuteria złota pr 0.333

Kolczyki złote liście z cyrkoniami na sztyfcie
Model: KL8301
Biżuteria złota pr 0.333

Kolory wrzosów

Jesień uwodzi nas tajemniczymi brązami, energetyzującymi czerwieniami i poprawiającymi nastrój pomarańczami. W jej palecie znaleźć można też delikatniejsze warianty takie jak kolor wrzosowy. Ta kwiatowa barwa perfekcyjnie oddaje klimat zmieniających się pór roku i zachwyca subtelnością. Inspiruje, pobudza kreatywność i uwrażliwia na otaczające piękno. Tworzy harmonijny duet z ponadczasowym złotem oraz elegancką bielą, podkreślając ich głębię i blask. 

Złoty pierścionek oryginalny z liściem i fioletowym kamieniem Model: PI5224 Biżuteria złota pr 0.585

Złoty pierścionek oryginalny z liściem i fioletowym kamieniem
Model: PI5224
Biżuteria złota pr 0.585

Podobne artykuły
Brak komentarzy