Biżuteria

Przegląd biżuterii, która przynosi szczęście

4 września 2020
kolczyki-zlote-kola-37mm-z-azurowa-koniczyna-585-MD-KL-7677-_1-800-600_1-1-wm

Szukasz biżuterii przynoszącej pomyślność i szczęście? Poniżej znajdziesz przegląd ozdób, które zachwycają cudownym wykonaniem i jednocześnie zapewniają powodzenie w różnych przedsięwzięciach.  

Naszyjnik słonik na szczęście

Biżuteria ze słoniem z podniesioną trąbą to idealny dodatek dla małych miłośniczek ozdób. Sprawdzi się świetnie noszona na pełne radości spotkania z koleżankami lub ważne okazje, np. urodziny czy zakończenie roku szkolnego. Naszym zdaniem, projekty wzbogacane tym symbolem powinny oddawać autentyczną, dziecięcą radość i kształtować wyczucie estetyki. Dzięki temu nosząca je młoda dama poczuje się pewnie, dumnie i po prostu pięknie. 

Złoty naszyjnik słonik na szczęście Model: NA808 Biżuteria złota pr 0.585

Złoty naszyjnik słonik na szczęście
Model: NA808
Biżuteria złota pr 0.585

Kolczyki z koniczyną

Każdy z jej listków przypomina o najważniejszych w życiu wartościach, czyli nadziei, miłości, wierze i szczęściu. Jej znalezienie zapewnia pomyślność w przedsięwzięciach życiowych, a włożenie do buta – w relacjach damsko-męskich. Mowa o czterolistnej koniczynie, której z wielkim uporem poszukują i młodsi, i starsi. Także i my ulegliśmy urokowi tej tajemniczej rośliny. Efektem naszego zauroczenia jest poniższy projekt biżuteryjny. 

Kolczyki złote koła 37mm z ażurową koniczyną Model: KL7677

Kolczyki złote koła 37mm z ażurową koniczyną
Model: KL7677

Bransoletka z podkową 

Podkowy można wieszać w domu, nad drzwiami lub nosić przy sobie, np. w postaci ozdoby jubilerskiej. Paniom poszukującym biżuterii z tym symbolem szczęścia polecamy celebrytkę ze srebra z pozłacanymi elementami i eleganckimi kamieniami. Jest tak delikatna i urocza, że z powodzeniem można nosić ją na co dzień i wielkie wyjścia. Efektownie dopełnia każdą stylizację, a jednocześnie chroni przed niepowodzeniami oraz złymi doświadczeniami. 

Bransoletka srebrna pozłacana z podkową i czarnymi kamieniami Model: SBR4113 Biżuteria srebrna pr 0.925

Bransoletka srebrna pozłacana z podkową i czarnymi kamieniami
Model: SBR4113
Biżuteria srebrna pr 0.925

Jaki symbol jest Twoim ulubionym? Którą ozdobę z naszego zestawiania chciałabyś mieć zawsze przy sobie? Napisz w komentarzu. 

Podobne artykuły
Brak komentarzy