Biżuteria

Prezent dla niej na Walentynki

12 lutego 2021

Pielęgnowanie święta zakochanych, jakim są Walentynki, to tradycja znana od dawna i niezwykle ceniona ze względu na swój szczególny charakter. Celebracja miłości i uczuć między zakochanymi i wyrażenie tego z pomocą upominku to jeden ze sposobów na to, by powiedzieć: ,,Kocham Cię”. Jakie prezenty na Walentynki najbardziej przypadną do gustu kobietom?

Bransoletka – idealny prezent dla Niej

Biżuterię kocha każda kobieta. Dlatego idealnie nadaje się na podarunek, szczególnie na Walentynki. Panie nigdy nie narzekają na nadmiar ozdób, a te otrzymane od ukochanej osoby wzbudzają sentyment i miłe wspomnienia. Mężczyzna znający zamiłowania i gust swojej partnerki na pewno nie będzie miał problemu z wyborem odpowiedniego prezentu. Jednym z nich może być oczywiście bransoletka, czyli delikatny akcent na nadgarstku ukochanej, który będzie symbolem miłości i trwającego związku.

Bransoletka ze szczerego złota lub srebra, czy nawet wykonana ze sznurka, lecz z detalem w postaci złotego serduszka na pewno wzruszy serce każdej kobiety. Dla pań ceniących sobie wyróżniające się akcenty biżuteryjne z pewnością najbardziej do gustu przypadnie bransoletka z cyrkoniami, ażurowa, czy z zawieszkami, oczywiście z typowym walentynkowym symbolem- serduszka.

 

Bransoletka złota z wiszącymi sercami/ 719 zł

Bransoletka złota z wiszącymi sercami/ 719 zł

 

Naszyjnik z sercem i literką

Jak pokazać swojej wybrance, że się ją kocha? Okazywanie uczuć z pomocą personalizowanych upominków może być strzałem w dziesiątkę i na pewno trafi do kobiecego serca. Naszyjnik z pierwszą literką imienia swojej wybranki oraz akcentem w postaci złotego serca to idealny prezent na Walentynki. Nie tylko nawiązuje do motywu przewodniego przyświecającego świętu zakochanych, ale również personalnie odnosi się do uczuć względem partnerki.

Obdarowanie kobiety kolejnym naszyjnikiem nie jest żadnym problemem. Każdy element biżuterii jest bowiem związany z pewnymi wspomnieniami, a wracanie do nich myślami w kontekście otrzymanego prezentu dodatkowo wzmocni związek.

 

Litera K srebrna zawieszka z cyrkoniami/ 30 zł

Litera K srebrna zawieszka z cyrkoniami/ 30 zł

 

Kolczyki jako symbol miłości

Jaki motyw kolczyków będzie najodpowiedniejszym, pasującym na prezent na Walentynki? Można oczywiście postawić na standardowe serduszka, jednak chcąc być bardziej oryginalnym, warto przejrzeć także inne wzory kolczyków. Idealnym upominkiem byłyby kolczyki nawiązujące swoim charakterem do tego, co partnerka ceni sobie najbardziej.

Może to być akcent symbolizujący jej ukochanego zwierzaka, ulubione hobby, bądź inny emblemat nawiązujący do tego, co jest dla niej ważne. To okazanie uczuć i przekazanie komunikatu, że akceptuje się kobietę taką, jaką jest i zwraca się uwagę na detale, które mają dla niej znaczenie. Partnerka poczuje się rozumiana i ważna dla swojego wybranka.

 

Kolczyki na biglu anielskie skrzydła/ 112 zł

Kolczyki na biglu anielskie skrzydła/ 112 zł

 

Srebro, czy złoto – co wybrać?

Czy lepiej postawić na złoto, czy na srebro? Najlepiej przyjrzeć się kolekcji biżuterii, jaką ma kobieta oraz zwrócić uwagę na to, jakie ozdoby nosi najczęściej. Można w ten sposób odkryć nie tylko styl, który preferuje, ale także metal szlachetny, który najbardziej odpowiada jej osobistym przekonaniom i gustom.

Podobne artykuły
Brak komentarzy