Biżuteryjny Savoir-Vivre

Pomysły na zaręczyny zimą

18 listopada 2021

Wiele mężczyzn decyduje się na zaręczyny latem, jednak wbrew pozorom zima to także wspaniała pora roku na organizację tego ważnego wydarzenia.Okres zimowy daje wiele możliwości jeśli chodzi o wyjątkowe, klimatyczne miejsca, gdzie możesz zadać swojej wybrance najważniejsze w życiu pytanie. Poniżej przygotowaliśmy kilka pomysłów na zaręczyny zimą, które zachwycą Twoją partnerkę!

Domek w górach

Jeśli Twoja wybranka to miłośniczka piosenki Eda Sheerana Perfect, to zaręczyny w drewnianym domku w górach z pewnością chwycą ją za serce. Wiele kobiet marzy o zimowej scenerii niczym z bajki, dlatego warto wybrać się w góry, gdzie z pewnością zastaniecie śnieżną pogodę. Aby zapewnić romantyczny klimat, wybierz drewniany domek, gdzie przy trzasku kominka zadasz swojej wybrance to ważne pytanie. Zaręczyny możesz także zaplanować na zewnątrz, przed domkiem — prószący śnieg doda wyjątkowego klimatu. Do drewnianego domku możecie wybrać się wraz z grupą najbliższych przyjaciół, jednak jeśli nie lubicie okazywać sobie uczuć publicznie, udajcie się w podróż tylko we dwoje.

 

Złoty pierścionek zaręczynowy CROWN/ 505 zł

Złoty pierścionek zaręczynowy CROWN/ 505 zł

 

Zdobądźcie razem górski szczyt

Kolejny pomysł również wymaga udania się w górskie tereny i przypadnie do gustu miłośnikom wspinaczki. Oświadczyny w górach to wydarzenie, z którego zdjęcia będą zapierać dech w piersi wszystkich znajomych. Każdy miłośnik górskich wspinaczek wie, jakie to wspaniałe uczucie zdobyć szczyt po wielogodzinnej wędrówce. A może by tak jeszcze bardziej udoskonalić ten moment poprzez romantyczne oświadczyny swojej wybrance? Zapewniamy, że taka sceneria z pewnością ją wzruszy, a Wy będziecie niezwykle miło wspominać ten dzień przez wiele lat. Pamiętaj jednak, aby upewnić się, że znajdujecie się w bezpiecznym miejscu, a pierścionek dobrze zabezpiecz, aby nie zgubić go na górskim szlaku!

Wigilijna wieczerza 

Twoja partnerka to miłośniczka okresu świątecznego i już od listopada ogląda świąteczne filmy, a Wasze mieszkanie przyozdabia jemiołą i bombkami? W takim razie zaręczyny podczas Wigilii tudzież Bożego Narodzenia to doskonały pomysł. Takie rozwiązanie szczególnie polecamy jeśli jesteście zżyci ze swoją rodziną i nie macie problemu z okazywaniem sobie miłości wśród innych osób. Świątecznego akcentu można dodać także poprzez ozdobne pudełko na pierścionek, np. z motywem choinki lub bombek, jednak sama biżuteria powinna pozostać klasyczna. Dzięki oświadczynom podczas Wigilii najbliższe osoby będą Wam towarzyszyć w trakcie tego ważnego momentu.

Oświadczyny w Sylwestra o północy

Nowy Rok to wyjątkowy dzień, podczas którego wielu z nas rozmyśla nad planami na najbliższe 12 miesięcy. Jeśli w nadchodzącym roku pragniesz, aby Twoja partnerka została żoną, to sylwestrowa noc jest doskonałą okazją na zaręczyny. Przed północą udaj się z ukochaną w odosobnione miejsce, gdzie towarzyszyć Wam będzie jedynie blask fajerwerków, a gdy wybije godzina 12, zadaj to magiczne pytanie: „czy zostaniesz moją żoną?” Gwarantujemy, że tę sylwestrową noc zapamiętacie na wiele lat, a od 1 stycznia będziecie mogli rozpocząć planowanie całej ceremonii.

 

Pierścionek złoty z jasnym niebieskim oczkiem/ 1042 zł

Pierścionek złoty z jasnym niebieskim oczkiem/ 1042 zł

 

Zrób to na lodowisku

Jeśli zależy Ci na efektownych zaręczynach, jednak nie macie możliwości wyjazdu w daleką podróż, warto rozważyć zaręczyny na lodowisku. Zimowa aura doda romantycznego klimatu. Możesz także poprosić obsługę lodowiska o puszczenie Waszej ulubionej piosenki podczas tego ważnego momentu. Ten pomysł polecamy jednak osobom, które znają podstawy jazdy na łyżwach i panom, którzy będą umieć uklęknąć na lodzie. W końcu nie chcemy, aby ta romantyczna chwila była poprzedzona bolesnym upadkiem.

Podobne artykuły
Brak komentarzy