Biżuteria

Pomysły na zaręczyny zimą

14 grudnia 2022

Bardzo wielu mężczyzn decyduje się na zaręczyny podczas letnich wakacji na plaży czy też przy zachodzie słońca w górach. Jednak zaręczyny zimą są równie magiczne i spektakularne jak te zorganizowane latem. Zimowe zaręczyny – kilka pomysłów jak to zrobić!

Świąteczne zaręczyny

Jednym z najprostszych, ale równie magicznych są zaręczyny podczas świąt. Zamiast prezentu, podaruj swojej kobiecie swoje serce i oświadcz się jej pod ozdobionym drzewkiem. Gdy po wieczerzy przyjdzie czas na rozpakowywanie prezentów, poczekaj, aż wszystkie podarunki zostaną rozdane i wyjdź na środek z Twoją ukochaną. Wtedy uklęknij na jedno kolano, spójrz jej głęboko w oczy i wypowiedz to najważniejsze pytanie. Odpowiedź twierdząca, gwarantowana! Twojej kobiecie na pewno spodoba się pierścionek wykonany z żółtego złota z jednym, aczkolwiek dostojnym oczkiem. 

 

 

  próby 0.585 foto 1

Złoty pierścionek/503 zł

 

Zaręczyny na stoku 

Oboje jesteście fanami zimowych sportów? Jeśli tak, to idealnym pomysłem na zaręczyny będzie wycieczka w góry na narty i zrobienie tego w kreatywny sposób. Wieczorem, gdy pójdziecie pojeździć na nartach lub na snowboardzie, wjedźcie na sam szczyt góry – to właśnie tam poproś ją o rękę, zanim zaczniecie zjeżdżać. Już wcześniej możesz poprosić kogoś, aby przygotował mały stolik z szampanem i kieliszki. Gdy Twoja partnerka już się zgodzi, będziecie mogli świętować Wasze zaręczyny. Zachwyć ją pierścionkiem wykonanym z białego i żółtego złota, który ma przeplataną obrączkę i jeden kamień na środku.

 

 

   próby 0.585 foto 1

Złoty pierścionek/570 zł

 

Zaręczyny w drewnianej chacie przy kominku

Cały dzień na zimnym i mroźnym stoku narciarskim może zmęczyć, dlatego, gdy wrócicie do Waszej drewnianej chaty i rozpalcie kominek. Wcześniej przebierzcie się w wygodne ubrania – możesz też wyciągnąć wcześniej przygotowaną butelkę wina. Usiądźcie przed kominkiem i rozkoszujcie się swoim towarzystwem. Gdy uznasz, że to właściwy moment, wyciągnij pierścionek i zadaj swojej wybrance to najważniejsze pytanie. Na pewno jej odpowiedź będzie brzmiała – TAK! Wykorzystaj do zaręczyn pierścionek z żółtego złota, który posiada dwie obrączki, ale tylko jedna z nich ma duży kamień. 

 

  próby 0.585 foto 1

Złoty pierścionek/1059 zł

 

Zaręczyny przy fajerwerkach

Sylwestrowa noc niesie ze sobą wiele emocji, dlatego jest to idealny czas na to, aby oświadczyć się swojej kobiecie. Podczas gdy wyjdziecie na zewnątrz i będziecie cieszyli się z nadejścia nowego roku, patrząc na urzekające kolorowe wybuchy, uklęknij przed swoją wybranką i wyznaj jej swoje uczucia. Powiedz jej jak bardzo ją kochasz oraz że chcesz spędzić z nią resztę życia. W tym pomoże Ci pierścionek z żółtego złota, który posiada szmaragdowy kamień na samym środku. Zacznijcie nowy rok od najlepszych wspomnień!

 

  próby 0.585 foto 1

Złoty pierścionek/432 zł
Podobne artykuły
Brak komentarzy