Biżuteria Polecane Trendy

Pomysły na zaręczyny latem

6 lipca 2022

Czy istnieje najlepszy sposób na zaręczyny? Najprawdopodobniej nie. Każda para jest inna, każda z nich ma swoją historię i każdą wiąże inny rodzaj uczucia. Zaręczyny  to wyjątkowa chwila dla mężczyzn, jak i dla kobiet. W jaki sposób zorganizować zaręczyny latem, aby były niezapomniane? Podamy kilka propozycji na wyjątkowe zaręczyny. 

Zaręczyny z hobby w tle 

Jeśli jako para macie wspólne hobby, któremu oddajecie się z pełną pasją i zaangażowaniem, warto jest rozważyć zaręczyny z hobby w tle. Co więcej, wspólne hobby bardzo zbliża, dlatego takie oświadczyny byłyby nietypowe i na pewno niezapomniane. 

  1.  Uwielbiacie razem czytać – zacznij od zacytowania Waszego ulubionego fragmentu książki lub znajdź cytat, który najlepiej będzie pasował do Waszej relacji. 
  2. Nurkujecie – w czasie gdy będziecie pod wodą, możesz wyciągnąć pudełeczko z pierścionkiem. Możesz to jednak zrobić też na statku, gdy wypłyniecie na powierzchnię. 
  3. Skaczecie razem ze spadochronu – w momencie wyskoku, gdy będziecie lecieć, chwyćcie się za dłonie – w tym momencie wyciągnij pierścionek. Przygotuj jednak już wcześniej na ziemi szampana lub wino i przekąski, tak aby po skoku wszystko już na Was czekało. 
  4. Wspinacie się na góry – gdy dotrzecie do miejsca docelowego, czyli na szczyt góry, wyciągnij pierścionek i uklęknij na jedno kolano. Partnerka na pewno będzie zaskoczona, ale zapamięta tę chwilę  do końca życia. 

 

 

Pierścionek złoty z morganitem i brylantami z czerwonego złota  BPI3148  próby 0.585 foto 1

Złoty pierścionek z morganitem/2604 zł

 

Romantyczna plaża

Lato sprzyja wyjazdom w ciepłe miejsca. Szum fal, ciepły piasek, zachód słońca i Wy razem. Romantyczny nastrój plaży będzie idealny do wielkich uniesień. Pomysłów na zaręczyny na plaży jest mnóstwo. Możesz zorganizować piknik z dobrymi przekąskami i winem lub całą kolację przy świecach, a wokół rozsypać płatki róż. Możecie też puszczać lampiony szczęścia, myśląc o życzeniach. Po nich powinieneś uklęknąć i powiedzieć jej o swoich uczuciach. Pomysłów jest wiele, ale najważniejsze są chęci – to je najbardziej będzie doceniać Twoja partnerka. 

 

 

Pierścionek z białego złota z brylantami na zaręczyny BPI3150E  próby 0.585 foto 1

Pierścionek z białego złota/1833 zł

 

Rejs statkiem

Na letnie zaręczyny możesz wybrać też rejs statkiem. Lekki powiew wiatru, rozgwieżdżone niebo nad Wami i Wy obejmujący się podczas rejsu. Przygotuj wcześniej drobne dekoracje, takie jak małe lampeczki, które dodadzą całej scenerii jeszcze więcej romantyzmu, butelkę szampana wraz z kieliszkami i głośnik, z którego będą płynąć nastrojowe piosenki. Nie zapomnij również o pierścionku, który jest w tej sytuacji bardzo istotną rzeczą.   

 

 

Pierścionek zaręczynowy z brylantem BPI2691  próby 0.585 foto 1

Pierścionek ze złota/2079 zł
Podobne artykuły
Brak komentarzy