Biżuteria

Pomysły na zaręczyny jesienią

6 października 2022

Jesień to idealna pora na zaręczyny. Magiczne widoki, piękna sceneria, a do tego ciepłe jesienne dni pozwalają nam na zorganizowanie tego wyjątkowego wydarzenia  w plenerze. Jaki jest najlepszy pomysł na zaręczyny jesienią? Jak zorganizować całe przedsięwzięcie tak, aby zostało ono w pamięci na zawsze? 

Jesienny spacer

Oświadczyny na spacerze w lesie wśród jesiennych liści i pięknych widoków? To może być strzał w dziesiątkę. Jeśli Ty jak i Twoja kobieta lubicie prywatność oraz chcecie przeżywać wszystkie chwile razem, dobrym pomysłem będą oświadczyny w lesie podczas spaceru. Będziecie otoczeni pięknymi widokami, a magiczna aura wokół Was doda tej chwili specjalnego znaczenia. 

 

 

Pierścionek zaręczynowy KLASYKA PI244  próby 0.585 foto 1

Pierścionek zaręczynowy/870 zł

 

 

Piknik 

Zorganizuj piknik nad jeziorem, albo na łące pośrodku otaczających drzew. Będziecie w samym centrum jesiennej aury, która stworzy magiczną atmosferę. Przygotuj butelkę szampana, przekąski w postaci owoców sezonowych lub też przysmaki, które uwielbia Twoja kobieta – Ty znasz ją najlepiej. Odpowiedź…”tak” gwarantowana! 

 

 

Złoty pierścionek brylanty i tanzanit BPI2861  próby 0.585 foto 1

Pierścionek zaręczynowy/2235 zł

 

 

Wyprawa w góry

Góry w jesiennym czasie to zachwycający widok. Jest on pełen  pełne nasyconych kolorów, spadających liści, tajemniczych szczytów w blasku przebijającego jeszcze przez chmury słońca. Idźcie razem na wyprawę w góry, ale wcześniej nie zapomnij odpowiednio się do tego przygotować. Zabierz do plecaka butelkę szampana lub też wina, tak abyście mieli czym świętować Wasze zaręczyny. Najważniejsze – nie zapomnij pierścionka. Gdy będziecie już na górze, uklęknij na jedno kolano, wyznaj jej swoje uczucia i zapytaj, czy będzie już Twoja na zawsze. Nie ma szans, że się nie zgodzi! 

 

 

Klasyczny pierścionek zaręczynowy PI3024  próby 0.333 foto 1

Pierścionek zaręczynowy/441 zł

 

 

Niedopisująca pogoda 

Jesień jest przepiękną i magiczną porą roku, ale potrafi być również kapryśna. Jeśli jesienna aura Wam nie sprzyja i pogoda pozostawia wiele do życzenia, pomyśl o zaręczynach w domu. Zrób pyszną kolację, przystrój cały dom w sezonowe kwiaty, świece i balony. Gdy Twoja przyszła narzeczona wróci do domu z pewnością będzie zachwycona tym, jak o niej pomyślałeś i wszystko zorganizowałeś. A pierścionek zaręczynowy z cyrkoniami będzie zachwycającym zwieńczeniem tego wieczoru. 

 

Subtelny pierścionek złoty z cyrkoniami PI3255  próby 0.333 foto 1

Pierścionek zaręczynowy/335 zł
Podobne artykuły
Brak komentarzy