Biżuteria Biżuteria dziecięca Polecane

Co podarować dziewczynce z okazji Dnia Dziecka?

19 maja 2022

Prezent na Dzień Dziecka nie musi być bardzo kosztowny i wyszukany. Najważniejsze, aby sprawił radość. 1 czerwca coraz bliżej, dlatego warto poszukać prezentu już teraz, żeby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Jeśli nie wiecie, co podarować dziewczynce z okazji Dnia Dziecka, zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Kolczyki ze złota 

Każda dziewczynka lubi błyskotki. Uwielbia, gdy coś się błyszczy i grzechocze, dlatego chodzi do szafy swojej mamy i „obwiesza” się całą biżuterią, jaką tylko tam znajdzie. Dlatego z okazji Dnia Dziecka podarujmy naszej małej dziewczynce jej własną biżuterię. Złote kolczyki w kształcie korony na pewno przypadną jej do gustu. Kolczyki są wykonane z żółtego złota i idealnie nadadzą się na prezent dla dziewczynki. Wysadzane są cyrkoniami, a do tego są to kolczyki na sztyfcie, dzięki czemu znacząco zwiększa się prawdopodobieństwo, że przypadkowo się nie zgubią

 

Kolczyki złote delikatna korona na sztyfcie subtelne KL8234 próby 0.585 foto 1

Złote kolczyki korony/454 zł

 

Złoty naszyjnik z imieniem

Naszyjniki z imieniem jak i z inicjałem, stały się ostatnio bardzo modne. Dla troszkę już starszej dziewczynki może być to bardzo dobry pomysł na prezent. Prezentowany naszyjnik z imieniem został wykonany z żółtego złota. Delikatnie ozdobi szyję i będzie służył przez lata. Naszyjnik jest prezentem uniwersalnym, który sprawdzi się do każdego rodzaju stylizacji. Nie posiada kamieni ozdobnych, a jego niewątpliwą zaletą jest regulacja zapięcia, więc dziewczynka będzie mogła nosić go na odpowiedniej dla niej długości.

 

 

Naszyjnik złoty imię Maja z literek zawieszek NA2610 próby 0.333 foto 1

Złoty naszyjnik z imieniem/408 zł

 

 

Srebrna bransoletka z pszczółką 

Idealnym prezentem dla dziewczynki, która preferuje wyroby ze srebra, będzie bransoletka z pszczółką. Dziewczynki uwielbiają zwierzęta, dlatego bransoletka z pszczółką i plastrem miodu przy zawieszce sprawi im dużą radość. Produkt ten jest w całości wykonany ze srebra o pr. 0925 i nie posiada ozdobnych kamieni. Cała powierzchnia bransoletki jest błyszcząca, a do tego rodowana — czyli pokryta rodem, metalem szlachetnym z grupy platynowców o metaliczno — srebrzystej barwie. Bransoletkę można zapiąć na różne długości, co niewątpliwie jest jej atutem.

 

 

Bransoletka pszczoła i plaster miodu SBR1746 próby 0.925 foto 1

Srebrna bransoletka z pszczółką i plastrem miodu/46 zł

 

 

Srebrna celebrytka z koniczynką

Dziewczynki, które lubią prostotę i minimalizm i nie odnajdują się w biżuterii z większym „przepychem”, mogą również dostać prezent, który będzie im odpowiadał. Srebrny naszyjnik celebrytka z czterolistną koniczyną idealnie sprawdzi się na prezent i będzie pełnić rolę talizmanu szczęścia. Nie od dziś wiadomo, że znalezienie czterolistnej koniczynki przynosi szczęście. Dlatego taka koniczynka sprawdzi się również w przyszłość jako symbol powodzenia. Będzie sprzyjał dziewczynce na różnych egzaminach bądź na innych ważnych wydarzeniach. Produkt  jest wykonany ze srebra o pr. 0.925 i nie posiada zdobień w postaci kamieni.

 

 

Naszyjnik srebrny celebrytka Koniczyna SNA543A próby 0.925 foto 1

Srebrny naszyjnik celebrytka z koniczyną/42 zł
Podobne artykuły
Brak komentarzy