Dla niej i dla niego Polecane Trendy

Piękna biżuteria na wiosnę

5 marca 2019
Adobe Stock,  autor: Sergey Pristyazhnyuk 56531940

Adobe Stock, autor: Sergey Pristyazhnyuk 56531940

Wiosna za pasem, najwyższy czas więc uzupełnić swoją kasetkę z biżuterią o kilka ozdób, które będą modne w nadchodzącym sezonie. Podobnie jak w poprzednim stawiać będziemy na duże, zwracające uwagę ozdoby, a biżuterię minimalistyczną odłożymy na bok. Co jednak konkretnie będzie hitem najbliższych miesięcy?

Perły raz jeszcze

Również tej wiosny w modzie będą ozdoby z perłami. Podobnie jak w sezonie jesienno-zimowym stawiać będziemy jednak na nowoczesne dodatki – zwłaszcza te w złotej oprawie. Nosić będziemy wisiorki, kolczyki i bransoletki z perłami, ale też opaski do włosów, a nawet spinki z tą ozdobą! Perły mogą być połączone z bezbarwnymi cyrkoniami czy brylantami – szczególnie, jeśli dobieramy dodatki do wieczorowego stroju.

Złote kolczyki serce z perłą / 275 zł

Złote kolczyki serce z perłą / 275 zł

Więcej jednak znaczy lepiej

W tym sezonie nie będziemy musiały się ograniczać, jeśli chodzi o liczbę dodatków. Hitem na wybiegach były stylizacje zawierające nawet kilkanaście naszyjników. Oczywiście muszą być one dobrane kolorystycznie i stylowo, tak by stanowiły spójną całość. Najlepiej jednak nie kopiować kreacji z pokazów 1:1 i postawić na maksymalnie kilka naszyjników o różnej długości.

Ozdabiamy kostki

Powrócą także już nieco zapomniane bransoletki na kostki. Tym razem nie musimy czekać do lata, by się nimi cieszyć. Delikatne ozdoby z ciekawymi zawieszkami do bransoletki możemy założyć do wiosennych szpilek czy baletek. Można tutaj poprzestać na jednej bransoletce, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać ich nawet kilka.

Zawieszka złota podkowa na szczęście / 124 zł

Zawieszka złota podkowa na szczęście / 124 zł

Elementy kwiatowe

Oczywiście, jak zawsze wiosną, będą królowały także kwiaty. Będziemy nosić naszyjniki z tym wzorem, chokery, zawieszki do bransoletki kolczyki czy nawet… jeden kolczyk! Tak, w tym sezonie możemy pozwolić sobie na ekstrawagancję i zakładać tylko jedną z tych ozdób, nawet jeśli mamy przekłucia typu Standard Lobe.

Podkowa w biżuterii

Motyw podkowy znany jest od wieków – wszyscy wiedzą, że ten motyw to pewny zwiastun szczęścia. W tym sezonie przypomnieli sobie o tym również projektanci biżuterii i ten symbol pomyślności króluje wśród najmodniejszych ozdób na wiosnę. Podkowa może być elementem niewielkich kolczyków czy zawieszki, ale pojawiają się też całe ogromne naszyjniki ozdobione w ten sposób. Wygląda na to, że szczęście w najbliższych miesiącach będzie bardzo nam sprzyjać :)

Podobne artykuły
Brak komentarzy