Biżuteria Dla niej i dla niego Polecane

Oświadczyny w Walentynki – czy to na pewno dobry pomysł?

22 stycznia 2020
źródło: Adobe Stock

źródło: Adobe Stock

Chciałbyś oświadczyć się w Walentynki, ale masz wątpliwości, czy jest to odpowiednia data? Może warto poczekać i poprosić ukochaną o rękę kilka dni później? Jeśli zadajesz sobie podobne pytania, ten wpis jest dla Ciebie. Podczas lektury dowiesz się, czy oświadczyny w Dzień Zakochanych to na pewno słuszna decyzja. Będziesz również wiedział, jak zaaranżować całe wydarzenie, aby uniknąć przewidywalności oraz domysłów ze strony przyszłej narzeczonej. 

Wymarzone okoliczności 

Dzień Zakochanych to wprost idealny termin na oświadczyny. Dlaczego? 14 lutego większość par spędza wolny czas razem, wybierając się do restauracji, kina czy po prostu na spacer w spokojne miejsce. Wszechobecne motywy miłości, piękna, zimowa aura oraz widok innych, zakochanych w sobie osób sprawiają, że tego dnia bronienie się przed romantyczną aurą jest zupełnie bezcelowe. Decydując się na oświadczyny w Walentynki, nie musisz więc samodzielnie tworzyć sprzyjających okoliczności. Wystarczy, że w odpowiedni sposób wykorzystasz ten magiczny, wypełniony czułością czas. 

Dobre przygotowanie to podstawa

Planując oświadczyny w Walentynki, podejmujesz też pewnego rodzaju ryzyko. Jeśli oboje czujecie się gotowi na zrobienie kolejnego kroku i często rozmawiacie o wspólnej przyszłości, istnieje prawdopodobieństwo, że ukochana domyśli się, że zamierzasz oświadczyć się właśnie 14 lutego. Dlatego tak ważne jest dobre przygotowanie oraz zaaranżowanie wydarzenia w taki sposób, aby udało Ci się zupełnie zaskoczyć swoją przyszłą narzeczoną. 

Postaraj się więc za wszelką cenę uniknąć przewidywalności. Działaj szybko i dyskretnie. Nie zapominaj też o preferencjach drugiej połówki. Jeśli jest spokojną i nieśmiałą osobą, nie narażaj jej na dodatkowy stres wiążący się z oświadczynami w obecności dużej liczby świadków. Z drugiej strony, nie popadaj w skrajności. Słuchaj rad znajomych i przyjaciół, ale traktuj je wyłącznie jako podpowiedzi. Kieruj się głosem własnego serca oraz spraw, aby walentynkowe oświadczyny były jedyne w swoim rodzaju i po prostu wyjątkowe

Pierścionek zaręczynowy – inspiracje 

Poszukując idealnego pierścionka zaręczynowego na Walentynki, masz niemal nieograniczone możliwości. Możesz wybrać elegancki, klasyczny pierścionek ozdobiony pięknym brylantem lub nowoczesny projekt biżuteryjny z cyrkoniami. Możesz też zdecydować się na pierścionek ze zdobieniami inspirowanymi miłosnymi motywami lub efektownym rubinem, którego kolor w bezpośredni sposób kojarzy się z silnym i głębokim uczuciem. 

Aby ułatwić Ci poszukiwanie pierścionka, który podarujesz drugiej połówce w Dniu Zakochanych, zamieszczamy odnośniki do 3 pomocniczych artykułów opublikowanych na naszym blogu:

a także kilka inspiracji biżuteryjnych z naszego asortymentu:

zloty-pierscionek-z-rubinem-idealny-na-zareczyny-585-MD-BPI-3077-_2-800-600_1-1-wm

zloty-pierscionek-z-brylantami-i-rubinem--585-MD-BPI-2285-A_2-800-600_1-1-wm

 

pierscionek-z-brylantami-w-ksztalcie-serca-585-MD-BPI-2765-A_2-800-600_1-1-wm

zloty-pierscionek-z-brylantami-585-MD-BPI-2846-_2-800-600_1-1-wm

Podobne artykuły
Brak komentarzy