Dla niej i dla niego Polecane

Najpiękniejsze prezenty pod choinkę dla niej

9 grudnia 2016
Tijana, fotolia.com, #122789548

Tijana, fotolia.com, #122789548

Grudzień podzielić można na dwie, nierówne niestety części. Pierwsza to okres gorących przygotowań i oczekiwania na Boże Narodzenie, a druga to świąteczny czas, spędzany w gronie rodziny i przyjaciół. Wtedy właśnie obdarowujemy się podarunkami, które przygotowaliśmy dla najbliższych na początku miesiąca. Tutaj przed dylematem stają i panowie i panie. My postanowiliśmy dziś pomóc mężczyznom i doradzić, co wręczyć kobietom pod choinkę.

 

Ozdoba dłoni

Kobiety mówią wprawdzie często, że pierścionki haczą im swetry, że trudno przyzwyczaić się do czegoś na palcu, że łatwo zgubić… Jednak mimo to kochają pierścionki. I nigdy ich dość. A pierścionek to bardzo wdzięczny prezent pod choinkę, dlatego mężowie często wybierają je dla swoich żon. A ci, którzy mężami jeszcze nie są? Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy wielu zakochanych decyduje się na zaręczyny. Pierścionki mają więc szczególne wzięcie przed Gwiazdką. Drogie Panie, czy w tym roku któraś z Was czuje, że przyjdzie jej powiedzieć „tak”?

 

Patrizia Tilly, fotolia.com, #126025635

Patrizia Tilly, fotolia.com, #126025635

 

Ozdoba uszu

Są jak część garderoby. Im bardziej błyszczące, tym mocniej się wyróżniają. Mogą być krótkie, delikatne, pasujące do codziennego stroju albo długie, idealne do wieczorowej sukni. Jeśli mężczyzna wie, że jego partnerka narzeka na brak biżuterii do sukni na zbliżającą się noc sylwestrową, ma pole do popisu. Gwarantujemy uśmiech i zadowolenie. I piękny wygląd na balu oczywiście!

 

Ozdoba szyi 

Naszyjniki, łańcuszki, wisiorki. Tutaj jubilerzy dają nam dużą dowolność w wyborze prezentu. Ostatnio bardzo popularne stały się łańcuszki z dołączonymi na stałe wisiorkami. Są delikatne, pasują zarówno do bluzki bez dekoltu, jak i do sukienki na kolację w restauracji. I na dodatek są niezwykle modne!

 

Złoty naszyjnik celebrytka z aniołkiem / 360 zł

Złoty naszyjnik celebrytka z aniołkiem / 360 zł

 

Tych, którzy szukają prezentów na Boże Narodzenie i zachodzą w głowę, co warto byłoby podarować kobiecie pod choinkę, zapraszamy do naszego sklepu. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie odpowiedni prezent, który ucieszy żonę, mamę czy dziewczynę.

Podobne artykuły
Brak komentarzy