Polecane Trendy

Najmodniejsza biżuteria ślubna

3 grudnia 2018
Fotolia #193603735 | Autor: alexkoral

Fotolia #193603735 | Autor: alexkoral

Po oświadczynach, zanim na naszych palcach znajdą się złote obrączki, mamy do załatwienia mnóstwo ważnych spraw. Do najprzyjemniejszych, ale zarazem najbardziej stresujących dla każdej panny młodej, należy wybór odpowiedniej biżuterii ślubnej. Ile ozdób kupić? Na jaki styl się zdecydować? Te pytania potrafią spędzać sen z powiek przez całe tygodnie. Dlatego dziś doradzamy, jakie dodatki są najmodniejsze tej zimy.

Naszyjnik na… plecy

Bardzo popularne stały się w ostatnich sezonach suknie z całkowicie odkrytymi plecami, co dało twórcom biżuterii zupełnie nowe pole do popisu. W wielu kolekcjach znalazły się długie naszyjniki, które przepięknie zdobią nie dekolt, ale właśnie plecy. Możemy zdecydować się na srebrne lub złote łańcuszki, kryształki czy sznury pereł, które tworzą z tyłu kreacji interesujące wzory. Ten typ biżuterii bardzo dobrze pasuje do wszystkich skromnych, minimalistycznych modeli, nie sprawdzi się jednak przy bogato zdobionych czy wyszywanych sukniach.

Śliczne kolczyki wiszące z białego i żółtego złota / 788 zł

Śliczne kolczyki wiszące z białego i żółtego złota / 788 zł

Ozdób włosy

Panny młode coraz częściej decydują się też na ozdobienie włosów. Dodatki te mogą zastąpić welon albo ładnie się z nim komponować. W tym sezonie szczególnie modne są wszelkiego rodzaju opaskizłote, srebrne, z kryształków, tiulu, koralików, a nawet piórek! Coraz częściej oplatają całą głowę i są bardzo wyrazistym elementem stylizacji. Ten typ ozdób jest idealny dla wszystkich miłośniczek nowoczesności, oryginalności i pełnego wolności i spontaniczności stylu boho. Odpowiednio dobrana opaska może być jednak także pięknym elementem stroju w stylu lat 20.

Duże kolczyki

W modzie są obecnie również duże, zwracające uwagę kolczyki. Często w tym wielkim dniu decydujemy się na spięcie włosów, więc odpowiednie kolczyki są najbardziej naturalnym dodatkiem do sukni. Zwolenniczki tradycji najczęściej decydują się na ozdoby wykonane ze srebra czy białego złota oraz kryształków lub, jeśli mogą sobie na to pozwolić, diamentów. Dobrym wyborem są jednak także perły. Mimo że jeszcze niedawno pokutował przesąd, że powodują one pecha, w ostatnim czasie perły coraz częściej wracają do łask. Jeśli więc lubimy dodatki w klasycznym stylu, nie powinnyśmy przejmować się tymi poglądami – biżuteria nie jest w stanie nam zaszkodzić, za to może bardzo pięknie ozdobić naszą kreację.

Złota zawieszka z brylantami i perłą / 2405 zł

Złota zawieszka z brylantami i perłą / 2405 zł

Naszyjniki

Oczywiście panny młode mogą zdecydować się także na naszyjnik. Do małych dekoltów najlepiej pasują delikatne łańcuszki z elegancką zawieszką z cyrkonii lub diamentów – to szyk i elegancja sama w sobie. Przy większych dekoltach takie ozdoby „giną”, konieczne jest więc wybranie większego dodatku. W tym sezonie nie jest modny minimalizm, śmiało więc możemy zdecydować się na bogato zdobioną kolię lub choker. Jeśli zaś wolimy nieco bardziej stonowane dodatki, również tutaj z pomocą przychodzą niezawodne perły. Nowoczesne naszyjniki z nich wykonane to hit ostatnich miesięcy.

Podobne artykuły
Brak komentarzy