Dla niej i dla niego Polecane Trendy

Modne zawieszki – znak zodiaku

11 maja 2017
fotolia.com, 128671140 | Autor: imagesef

fotolia.com, 128671140 | Autor: imagesef

Chyba nie ma osoby, która nie zna swojego znaku zodiaku. Niektórzy przykładają do znaku zodiaku większe znaczenie, upatrując w nim odbicia w postaci cech charakteru czy osobowości, inni traktują je jako ciekawostkę, jeszcze inni… chętnie wybierają gadżety i symbole, które im o nim przypominają i z którymi się utożsamiają.

 

Kilka słów o znakach zodiaku

Większość z nas, zapewne czytała lub czyta nadal horoskopy dla swojego znaku zodiaku, mimo że nie wszyscy się do tego przyznają. Dwanaście znaków zodiaku przyporządkowano czterem żywiołom, które uważa się za składniki Wszechświata.

Do znaków ognistych należy Baran, Lew i Strzelec. Ogień to żywioł, który pobudza, a osoby spod tych znaków są wesołe i inteligentne, ale również zmienne. Do znaków przypisanych ziemi, należy Panna, Byk i Koziorożec. Osoby spod tych znaków, mają bardzo praktyczne podejście do życia, są konsekwentne i zdecydowane.

Powietrze to Waga, Wodnik i Bliźnięta. To osoby bardzo energiczne, ruchliwe i skore do zabawy. Żywioł wody przypadł Skorpionowi, Rybom i Rakowi – znaki te wiązane są z uczuciami, emocjami i snami, ale ich posiadacze są też wrażliwi  i wyróżniają się silną intuicją.
 

Biżuteria dla każdego znaku zodiaku

Tak jak każdy znak zodiaku przypisany jest do innego żywiołu, a osoby spod tych znaków wyróżniają się różnymi cechami osobowości, tak i w przypadku biżuterii istnieją różne gusta. Dlatego też proponujemy różne formy modnych zawieszek ze znakami zodiaku, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie!

Dla zwolenników tradycyjnych form, proponujemy zawieszkę wykonaną w całości z żółtego złota. Kształtem, zawieszka przypomina rozwijany rulon papieru, na którym znajduje się konkretny znak zodiaku, w tym przypadku Baran. Zawieszka idealnie nadaje się na prezent dla kobiety, która ceni sobie proste formy i szlachetne wykończenia. Powierzchnia zawieszki jest bardzo oryginalna, ponieważ połysk złota łączy się z pięknem satyny. Z tego modelu, dostępne są oczywiście również pozostałe znaki zodiaku.

 

zawieszka-znak-zodiaku-baran-585-MD-ZA-3054-F_1-800-600_1-1-wm

Złota zawieszka – Baran / 122,00 zł

 

Nieco bardziej surowa forma i przeplatające się greckie motywy. To nasza druga propozycja w zakresie biżuterii ze znakiem zodiaku. Zawieszka w całości została wykonana z żółtego złota. Doskonale nadaje się na prezent, jeżeli połączymy ją np. z czerwonym, eleganckim pudełeczkiem. Co ciekawe, biżuteria ta zawiera modny, grecki motyw, który znajdziemy na jego brzegach. Kwadratowy, prostokątny kształt to prostota w najczystszej formie, dlatego spodoba się również mężczyznom.

 

znak-zodiaku-koziorozec-585-MD-ZA-1474-A_1-800-600_1-1-wm

Znak zodiaku – Koziorożec / 213,00 zł

 

Modny, okrągły kształt i wycięty znak zodiaku. Zawieszka ta jest idealna dla kobiet, które cenią sobie biżuterię skromną, ale pełną klasy. Na poniższym modelu nie znajdziemy przepychu i ozdobników. Prosta i klasyczna forma w tym wypadku doskonale komponuje się z subtelnym napisem. Doskonała na prezent dla osób ceniących sobie prostotę i klasykę.

 

okragly-wisiorek-zodiak-ryby-585-MD-ZA-2765-H_1-800-600_1-1-wm

Znak zodiaku – Ryby / 286,00 zł

Podobne artykuły
Brak komentarzy