Polecane Trendy

Jakie kolczyki wybrać na lato?

17 czerwca 2019
Adobe Stock, autor: kiuikson 57391880

Adobe Stock, autor: kiuikson 57391880

Letnie stroje, choć często same w sobie wzorzyste i pięknie zdobione, prezentują się znacznie lepiej, gdy dobierzemy do nich odpowiednią biżuterię. Jako że o tej porze roku lubimy związywać włosy, jest to doskonała okazja, by wyeksponować nasze najpiękniejsze kolczyki! Zobaczcie, które sprawdzą się najlepiej.

Kolczyki wiszące z białego i żółtego złota / 1103 zł

Kolczyki wiszące z białego i żółtego złota / 1103 zł

Podkreślamy szyję

Przy letnich strojach szczególnie dobrze prezentują się długie, wiszące kolczyki. Pięknie podkreślają one smukłość szyi i doskonale dopasowują się do zwiewnych wakacyjnych sukienek. Warto dobrać kolczyki co najmniej do połowy szyi, ale mogą być i dłuższe – o tej porze roku zdecydowanie nie musimy się ograniczać. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by wybrać bardzo efektowne ozdoby – błyszczące, bogato zdobione i odważne.

Kolczyki złote duże koła zdobione frezowane / 1213 zł

Kolczyki złote duże koła zdobione frezowane / 1213 zł

Klasyka na lato

Już od wielu sezonów latem wracają też kolczyki koła. Śmiało możemy wybrać tutaj nawet naprawdę duże, złote koła – klasyczne lub frezowane. Będą one doskonałą ozdobą przy sukienkach typu maksi, ale możemy nosić je także do bardziej sportowych zestawień. Dżinsowe krótkie spodenki, lekka lniana koszula, a do tego kolczyki koła – czyż to połączenie nie brzmi dobrze?

Kolczyki z białego złota z perłą / 338 zł

Kolczyki z białego złota z perłą / 338 zł

Perły nadal w modzie

Tego lata możemy też pokazywać kolczyki z perłami, które królowały już w sezonie zimowym i wiosennym. Sprawdzą się tutaj zarówno bardzo proste, minimalistyczne ozdoby z jedną perłą, jak i nieco odważniejsze i bardziej oryginalne kolczyki. Oprawę do pereł może stanowić zarówno złoto, jak i srebro – wszystko zależy od naszych upodobań.

Złote kolczyki z niebieskiemi i białymi cyrkoniami / 402 zł

Złote kolczyki z niebieskiemi i białymi cyrkoniami / 402 zł

Kolory na lato

W miesiącach wakacyjnych doskonale sprawdzają się też kolczyki z kolorowymi kamieniami. W końcu o tej porze roku żywe barwy są szczególnie mile widziane. Śmiało możemy pozwolić sobie na ozdoby w kolorze intensywnego granatu, czerwieni, butelkowej zieleni czy różu. Takie ozdoby będą doskonałe zwłaszcza do minimalistycznych strojów – wtedy świetnie ożywią kreację – ale możemy śmiało nosić je też na wieczorne imprezy. To bardzo uniwersalne dodatki, które dobrze dopasują się do każdego ubioru.

Podobne artykuły
Brak komentarzy