Biżuteria dziecięca Dla niej i dla niego Polecane Trendy

Kolczyki z angielskim zapięciem – idealny podarunek na Dzień Kobiet

2 marca 2020
źródło: Adobe Stock

źródło: Adobe Stock

Dzień Kobiet coraz bliżej, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent specjalnie na tę okazję? Najważniejszej w Twoim życiu kobiecie podaruj piękne, eleganckie kolczyki z angielskim zapięciem. Na jakie modele warto zwrócić uwagę? Zainspiruj się naszymi propozycjami. 

Minimalistyczne modele z żółtego złota

Kolczyki z angielskim zapięciem stanowią pierwszy wybór kobiet ceniących eleganckie oraz praktyczne rozwiązania. Tego typu modele wyróżniają się ponadczasowymi walorami estetycznymi, stabilnie trzymają się przy uchu, a ich zakładanie i zdejmowanie jest niezwykle proste. 

Na tegoroczny Dzień Kobiet polecamy w szczególności minimalistyczne modele wykonane z żółtego złota. Zdecydowaliśmy się właśnie na te projekty jubilerskie, ponieważ pasują do niemal każdego typu urody i oferują szereg możliwości stylizacyjnych. Można łączyć je z innymi dodatkami biżuteryjnymi lub wykorzystywać jako samodzielną ozdobę.

Nowoczesne kolczyki ze srebra

Kobieta, którą zamierzasz obdarować, chętniej nosi srebrną biżuterię? Kolczyki z angielskim zapięciem wykonane ze srebra prezentują się równie ekskluzywnie co złote modele, lecz jednocześnie fenomenalnie sprawdzają się w bardziej swobodnych, casualowych stylizacjach. 

Błyszczące modele z motywem anielskich skrzydeł czy o popularnym kształcie łapaczy snów stanowią idealne zwieńczenie strojów noszonych do pracy, na spotkania towarzyskie czy imprezy w gronie znajomych. Z kolei kolczyki ozdobione ekskluzywnymi cyrkoniami bądź innymi kamieniami aż proszą się o zestawienie z formalnym, eleganckim ubiorem. 

Kolczyki z angielskim zapięciem dla dziewczynek 

Dzień Kobiet to doskonała okazja do obdarowania także najmłodszych dam, które dopiero kształtują własny gust i stawiają pierwsze kroki na drodze do wypracowania indywidualnego stylu. Jakie kolczyki warto podarować dziewczynkom? Oto kilka propozycji: 

kolczyki-srebrne-przecinki-dla-dziewczynki-925-MD-SKL-4085-B_1-800-600_1-1-wm

srebrne-kolczyki-angielskie-z-rozowym-emaliowanym-sercem-925-MD-SKL-4023-_1-800-600_1-1-wm

kolczyki-emaliowany-aniolek-dla-dziewczynki-925-MD-SKL-4014-_1-800-600_1-1-wm

Aby radość młodej damy z otrzymanego podarunku była jeszcze większa, postaraj się znaleźć model z elementem ozdobnym inspirowanym jej zainteresowaniami.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rodzajów kolczyków do uszu lub typów zapięć kolczyków? Zachęcamy do lektury wpisów opublikowanych na naszym blogu:

Podobne artykuły
Brak komentarzy