Biżuteria

Idealna biżuteria dla miłośników podróży

17 marca 2022

Biżuteria to doskonały sposób na wyrażenie siebie i podkreślenie swojej indywidualności. Jeśli podróże to Twoja pasja i każdy urlop spędzasz odkrywając nowe zakątki świata, to ozdoby z motywem podróży z pewnością trafią w Twój gust. Taka biżuteria jest również świetnym pomysłem na upominek dla przyjaciółki lub siostry, która kocha podróże. 

Motyw samolotu

Zazwyczaj na dalekie wyprawy udajemy się samolotem, dlatego nic dziwnego, że stał się on jednym z symboli podróżowania. Jeśli na swoim koncie masz już kilka rejsów samolotem, to biżuteria z tym motywem z pewnością doskonale podkreśli Twoją osobowość.

Naszą propozycją jest subtelna złota bransoletka łańcuszkowa, ozdobiona niewielkim samolocikiem oraz blaszką, na której można umieścić grawer. Możesz zapisać na niej swoje imię lub inspirujący cytat nawiązujący do podróży, który będzie Ci towarzyszył podczas odkrywania nowych zakątków świata. Bransoletka wyposażona jest w solidne zapięcie, dlatego nie musisz się martwić, że przez przypadek zsunie się z Twojego nadgarstka.

 

Złota bransoletka pod grawer z samolotem/ 748 zł

Złota bransoletka pod grawer z samolotem/ 748 zł

 

Róża kompasowa

Jednym z najpopularniejszych symboli podróżowania jest róża kompasowa, zwana także różą wiatrów. Mianem róży kompasowej określamy okrągłą tarczę z podziałką stopniową lub rumbową, na której zaznaczone są kierunki stron świata. Dawniej nanoszona była na stare mapy morskie i stosowana przez żeglarzy, zanim wprowadzono kompas magnetyczny. Mimo że obecnie ma ona zastosowanie dekoracyjne, to wciąż pozostaje jednym z najpopularniejszych symboli podróżowania.

Miłośniczkom naszyjników polecamy zawieszkę z różą wiatrów. Wykonana jest ona w całości z żółtego złota, a na jej powierzchni znajduje się kilka niewielkich cyrkonii, które będą pięknie odbijać promienie słońca podczas podróży do ciepłych krajów.

 

Zawieszka złota kompas róża wiatrów/ 534 zł

Zawieszka złota kompas róża wiatrów/ 534 zł

 

Kotwica

Podróżować można nie tylko samolotem czy samochodem, ale także drogą morską. Statkiem możesz udać się w podróż zarówno do naszych sąsiadów zza morza, jak i do bardziej odległych destynacji. Oczywiście pierwszą myślą, kiedy mówimy o podróżach morskich jest kotwica, dlatego jeśli lubisz słony zapach morza i wiatr we włosach, to biżuteria z tym symbolem z pewnością Ci się spodoba.

Kolejną propozycją również jest zawieszka na łańcuszek, jednak tym razem jest ona wykonana ze srebra. Niewielką kotwicę tworzą m.in. cyrkonie, które nadają jej kobiecego i eleganckiego charakteru. Gwarantujemy, że taka zawieszka z pewnością nie pozostawi wątpliwości, że podróże morskie są Twoją największą pasją.

 

Srebrna kotwica z cyrkoniami zawieszka wisiorek/ 22 zł

Srebrna kotwica z cyrkoniami zawieszka wisiorek/ 22 zł

 

Wieża Eiffla

Wiele osób marzy o podróży do stolicy Francji, aby zobaczyć jeden z najważniejszych symboli tego miasta – wieżę Eiffla. Jeśli jest to także Twoje marzenie lub udało Ci się już je zrealizować, to biżuteria z tym symbolem z pewnością powinna zagościć na stałe w Twojej szkatułce. Dzięki temu spoglądając na ozdobę z motywem wieży Eiffla przywołasz wspomnienia z podróży.

Posiadaczkom bransoletki na charmsy polecamy zawieszkę z wieżą Eiffla, która jest w całości wykonana ze złota i wysadzana cyrkoniami. Zapewniamy, że taka bransoletka będzie przyciągać uwagę wszystkich Twoich rozmówców, a Ty przy okazji będziesz mogła opowiedzieć o swojej podróży do Paryża.

 

Złoty charms wieża Eiffla do bransoletki/ 589 zł

Złoty charms wieża Eiffla do bransoletki/ 589 zł

 

Podobne artykuły
1 Komentarz
  • Reply Allsilver 29 kwietnia 2022 at 14:52

    Idealną biżuterią dla miłośników podróży w dodatku spersonalizowaną można zamówić w https://www.allsilver.pl/ z grawerem i symbolem, który nas przeniesie w klimat urlopowych wojaży.