Biżuteria Polecane Trendy

Efektowne bransoletki na zabawę karnawałową

3 stycznia 2020
źródło: Adobe Stock

źródło: Adobe Stock

W tym sezonie planujesz wziąć udział w kilku imprezach karnawałowych? Z czystym sumieniem możesz więc pozwolić sobie na zakup zupełnie nowych dodatków. Dziś skupimy się na bransoletkach. Omówimy 3 najbardziej efektowne modele, dzięki którym podkreślisz zjawiskowy, karnawałowy charakter każdej kreacji. Który z wymienionych typów wybierzesz dla siebie? 

Złote bransoletki z zawieszkami

Jeśli otrzymałaś zaproszenie do udziału w zabawie karnawałowej, masz niepowtarzalną okazję, aby naprawdę zaszaleć i pozwolić sobie na taki dobór poszczególnych elementów stroju, na jaki nie zdecydowałabyś się na co dzień. Jednym z najprostszych sposobów na stworzenie stylizacji w iście karnawałowym stylu jest wybór efektownej biżuterii, a dokładnie – bransoletek. 

Aby zrobić jak najlepsze wrażenie i jednocześnie mieć możliwość wykorzystywania zakupionej biżuterii także podczas innych okazji, warto wybrać model, który będzie elegancki oraz bogato zdobiony. Te wyznaczniki doskonale spełniają złote bransoletki z zawieszkami. Przeglądając ofertę tego typu bransoletek, możesz zdecydować się na model, który jako pierwszy skradnie Twoje serce albo na projekt biżuteryjny z zawieszkami odzwierciedlającymi wartości, które wyznajesz.

Srebrne bransoletki na kostkę

Przygotowując się do imprezy w czasie karnawału, możesz zdecydować się też na mniej oczywiste, ale jakże efektowne rozwiązanie. Mowa o srebrnych bransoletkach na kostkę, które fenomenalnie wyglądają w połączeniu z klasycznymi czółenkami oraz sandałkami na wysokim obcasie. Bransoletki na nogę są szczególnie popularne w trakcie ciepłych miesięcy. Stanowią ciekawą ozdobę oraz intrygujący akcent całej stylizacji. Ale dlaczego nie można byłoby zaskoczyć wszystkich i nie wykorzystać walorów tego modelu podczas kompletowania stylizacji karnawałowej?

Szerokie bransoletki bangles 

Jeśli uwielbiasz masywną, przyciągającą uwagę biżuterię, z pewnością zainteresuje Cię nasza ostatnia propozycja, czyli szerokie bransoletki bangles. Wskazane modele występują w wielu wariantach. W trakcie karnawału warto jednak postawić na projekty z efektownymi zdobieniami, cyrkoniami czy o oryginalnej fakturze. Dzięki temu Twoja stylizacja będzie idealnie dostosowana do klimatu imprezy. Szerokie bransoletki bangles możesz nosić także w połączeniu z innymi dodatkami. W tym przypadku warto jednak zdecydować się na minimalistyczne, klasyczne rozwiązania. 

Aby podkreślić ciekawy charakter stylizacji karnawałowej, wystarczy, że dodasz do całości efektowną, ciekawie zaprojektowaną bransoletkę. W tym wpisie polecaliśmy wybór 3 modeli, mianowicie: złotych bransoletek z zawieszkami, srebrnych bransoletek na kostkę oraz szerokich bransoletek bangles. Jeśli uważasz, że inne projekty biżuteryjnie równie dobrze sprawdziłyby się w tej roli, poinformuj nas o tym w komentarzu.

Podobne artykuły
Brak komentarzy